Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mafia Definitive Edition: Odwiedziny u bogaczy - solucja Mafia Definitive Edition poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mafia Definitive Edition możesz znaleźć opis przejścia głównej misji 11 - Odwiedziny u bogaczy (Visiting Rich People). Poniższa solucja podpowiada m.in. jak przekraść się na teren posiadłości prokuratora, gdzie znaleźć sejf prokuratora, jak wydostać się z posiadłości i jak zgubić policyjny pościg.

Dotrzyj do posiadłości prokuratora

Wyrusz wraz z Salvatore w stronę dzielnicy Beech Hill, w której znajduje się willa prokuratora - Mafia Definitive Edition: Odwiedziny u bogaczy - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Wyrusz wraz z Salvatore w stronę dzielnicy Beech Hill, w której znajduje się willa prokuratora. W drodze do celu misji unikaj oczywiście potencjalnych problemów z prawem - nie jedź zbyt szybko i nie zderzaj się z pojazdami ani cywilami.

Zaparkuj auto na ulicy przed posiadłością i wdrap się na uszkodzony fragment ogrodzenia żeby dostać się na jej teren.

Pozbądź się wartowników

Tereny posiadłości patroluje 6 strażników i na potrzeby pomyślnego ukończenia tej misji musisz unikać wykrycia - Mafia Definitive Edition: Odwiedziny u bogaczy - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Tereny posiadłości patroluje 6 strażników i na potrzeby pomyślnego ukończenia tej misji musisz unikać wykrycia. Korzystaj oczywiście z trybu skradania się.

Zacznij od wyeliminowania 3 wartowników pilnujących labiryntu, w którym rozpocząłeś eksplorację terenów posiadłości. Zakradaj się do nich od tyłu i eliminuj ich atakami z zaskoczenia. Pomocna może tu być mini-mapa - do lokalizowania wartowników oraz do szybszego odnajdywania ścieżek w labiryncie.

Wybierz jedno z bocznych wyjść z labiryntu i skieruj się w stronę górnej części ogrodów posiadłości - Mafia Definitive Edition: Odwiedziny u bogaczy - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Wybierz jedno z bocznych wyjść z labiryntu i skieruj się w stronę górnej części ogrodów posiadłości. Przebywają tu trzy kolejne osoby. Dobrze jest najpierw zająć się wartownikami stojącymi bliżej wejścia do budynku, a na koniec pojedynczym przeciwnikiem, którzy podróżuje w linii prostej wzdłuż labiryntu.

Znajdź Salvatore i włam się do posiadłości

Odnalezienie Salvatore jest proste - zbadaj kilka obszarów oznaczonych ikonami na mini-mapie - Mafia Definitive Edition: Odwiedziny u bogaczy - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Odnalezienie Salvatore jest proste - zbadaj kilka obszarów oznaczonych ikonami na mini-mapie. Mężczyzna pojawi się docelowo przy basenie przed głównym wejściem do posiadłości.

Skieruj się do wejścia do budynku. Po wysłuchaniu komentarza Salvatore wyważ je kopniakiem.

Znajdź sejf prokuratora

Zbadanie całej posiadłości jest całkowicie opcjonalne, aczkolwiek możesz tu natrafić m - Mafia Definitive Edition: Odwiedziny u bogaczy - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Zbadanie całej posiadłości jest całkowicie opcjonalne, aczkolwiek możesz tu natrafić m.in. na kilka znajdziek. Bohaterowie mogą wpaść na służącą, ale nie trzeba jej zabijać.

Na potrzeby odnalezienia właściwego obrazu udaj się na piętro i zlokalizuj pokazany na obrazku gabinet. Sejf ukryty jest za dużym obrazem w gabinecie.

Ucieknij z posiadłości

Uważaj na pojedynczego bandytę, który pojawi się w korytarzu - zastrzel go zanim będzie miał okazję odpowiedzieć ogniem - Mafia Definitive Edition: Odwiedziny u bogaczy - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Uważaj na pojedynczego bandytę, który pojawi się w korytarzu - zastrzel go zanim będzie miał okazję odpowiedzieć ogniem.

Powróć w okolice schodów i zaatakuj pierwszych przeciwników, którzy pojawią się na dole. Polegaj na tym, że masz przewagę wysokości i nie pozwól nikomu dotrzeć na piętro. W razie potrzeby w okolicy możesz też znaleźć punkt pierwszej pomocy.

Zbliż się do głównego wyjścia z posiadłości i zaatakuj kolejnych ochroniarzy - Mafia Definitive Edition: Odwiedziny u bogaczy - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Zbliż się do głównego wyjścia z posiadłości i zaatakuj kolejnych ochroniarzy. Szukaj okazji do odebrania lepszej broni co najmniej jednemu z przeciwników. Ułatwi ci to dalsze walki.

Bądź gotowy do ostrzelania nowych bandytów, którzy dotrą w to miejsce pojazdami. Postaraj się ich zranić lub zabić zanim wysiądą z aut.

Z posiadłości nie musisz uciec o własnych siłach - Mafia Definitive Edition: Odwiedziny u bogaczy - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Z posiadłości nie musisz uciec o własnych siłach. Ukradnij dowolny z zaparkowanych w okolicy pojazdów i zaczekaj aż do środka wsiądzie Salvatore. Wyrusz w stronę bramy posiadłości i omiń po drodze pierwszy radiowóz.

Zgub policyjny pościg

1 - Mafia Definitive Edition: Odwiedziny u bogaczy - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja
Zgubienie pościgu może okazać się dość problematyczne - Mafia Definitive Edition: Odwiedziny u bogaczy - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Zgubienie pościgu może okazać się dość problematyczne. Twoim priorytetem powinno być jak najszybsze opuszczenie dzielnicy Beech Hill. Główne drogi wyjazdowe stwarzają duże problemy wpadania w poślizgi i napotykania kolejnych radiowozów.

Po wyjechaniu z posiadłości polecamy skręcić w prawo i wybrać pokazaną na obrazku węższą nieutwardzoną drogę. Ścigające bohaterów radiowozy powinny mieć duże problemy z prawidłowym jej pokonaniem.

Po oddaleniu się od Beech Hill skup się na szybkiej, bezbłędnej jeździe - Mafia Definitive Edition: Odwiedziny u bogaczy - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Po oddaleniu się od Beech Hill skup się na szybkiej, bezbłędnej jeździe. Zaczekaj aż zgubicie pościg i unikaj kolejnych radiowozów oraz policjantów pojawiających się na mini-mapie do momentu ostatecznego zakończenia pościgu.

Pozostało ci już tylko zawiezienie Salvatore do jego domu w dzielnicy North Park.