Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mafia Definitive Edition: Sarah - solucja Mafia Definitive Edition poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mafia Definitive Edition możesz znaleźć opis przejścia głównej misji 6 - Sarah. Jest to krótka i stosunkowo prosta misja, w której Tommy towarzyszy Sarze w drodze do jej mieszkania. Z naszej solucji dowiesz się jak pokonać wszystkich bandytów i jak ochronić Sarę.

Odprowadź Sarę do jej mieszkania

Początkowa część misji ma bardzo liniowy charakter - Mafia Definitive Edition: Sarah - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Początkowa część misji ma bardzo liniowy charakter. Musisz zaliczyć dłuższy spacer z Sarą i wysłuchiwać po drodze kolejnych rozmów. Jedyny interaktywny moment to konieczność zapukania do drzwi domu, którego mieszkańcom Sara chce podarować darmową żywność.

Daj bandytom nauczkę

Zbirów napotkacie przed wejściem do budynku, w którym mieszka Sarah - Mafia Definitive Edition: Sarah - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Zbirów napotkacie przed wejściem do budynku, w którym mieszka Sarah. Po rozpoczęciu walk skupiaj się za każdym razem na pojedynczym bandycie. Wciskaj w odpowiednim momencie klawisz uniku i następnie przechodź do kontrataku wciskając lub przytrzymując klawisz walki wręcz. Każdego osłabionego zbira trzeba ponadto dobić wciskając raz jeszcze klawisz ataku wręcz.

Pierwsi pokonani przeciwnicy pozostawią po sobie różne odmiany broni białej - warto podnieść np. nożyk lub deskę po to żeby używać tej broni w kolejnych starciach.

Pokonaj większego zbira

Zacznij od zaatakowania bandyty stojącego przed Sarą - Mafia Definitive Edition: Sarah - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Zacznij od zaatakowania bandyty stojącego przed Sarą. Walka przeniesie się następnie na pobliskie podwórze.

Do pokonania jest większy zbir, przy czym taktyka walki pozostaje niezmieniona - stosuj uniki i przechodź do kontrataków. Wykonuj ataki do momentu gdy bandyta zacznie je blokować. Przygotuj się wtedy ponownie do konieczności skorzystania z uniku. Po walce powróć do Sary żeby obejrzeć cut-scenki kończące misję.