Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mafia Definitive Edition: Fair Play - solucja Mafia Definitive Edition poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mafia Definitive Edition zamieściliśmy opis przejścia głównej misji 5 - Czysta gra. To jedno z bardziej wymagających zadań, aczkolwiek nasza solucja zawiera na szczęście wskazówki jak sabotować auto wyścigowe jednego z konkurentów oraz jak wygrać wyścig samochodowy.

Porozmawiaj z Ralphiem

Udaj się do garażu żeby porozmawiać z Ralphem - Mafia Definitive Edition: Fair Play - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Udaj się do garażu żeby porozmawiać z Ralphem. Możesz następnie otworzyć własny garaż, w którym składowane są wszystkie pojazdy odblokowane przez Tommy'ego. Nowe pojazdy dodaje się do garażu po prostu kradnąc je z ulicy. Możesz ukraść zaparkowany samochód z pomocą wytrycha lub wyrzucić kierowcę z kabiny przejeżdżającego pojazdu. Ze skradzionymi maszynami nie musisz wracać się do garażu. Gra zaliczy dany pojazd jako "odkryty" po tym jak po raz pierwszy przejmiesz nad nim kontrolę.

Do zaliczenia pierwszej części tej misji możesz wybrać dowolny pojazd. Wybór ten nie odgrywa żadnej roli, gdyż wybrany środek transportu posłuży ci jedynie do dotarcia po raz pierwszy na tor wyścigowy.

Spotkaj się z wartownikiem na torze wyścigowym

Tor wyścigowy znajduje się w niewielkiej odległości na zachód od miasta - Mafia Definitive Edition: Fair Play - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Tor wyścigowy znajduje się w niewielkiej odległości na zachód od miasta. Na obecnym stadium misji nie musisz jeszcze śpieszyć się z dotarciem na tor. Po tym jak dostatecznie zbliżysz się do bramki kontrolnej przy wjeździe na tor załączy się scenka przerywnikowa ze spotkania z zaprzyjaźnionym strażnikiem Bobbym.

Dotrzyj ze strażnikiem do garażu toru wyścigowego

Jeśli posiadasz pojazd z dwoma siedzeniami z przodu, to Bobby do niego wsiądzie - Mafia Definitive Edition: Fair Play - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Jeśli posiadasz pojazd z dwoma siedzeniami z przodu, to Bobby do niego wsiądzie. W przeciwnym razie możesz skorzystać z samochodu Bobby'ego znajdującego się na parkingu obok jego stróżówki.

Wjedź na teren toru wyścigowego. Musisz dotrzeć do garażu z samochodem nadającym się do przeprowadzenia sabotażu. Po wysłuchaniu komentarza Bobby'ego wsuń się do wyścigowej maszyny żeby ją uruchomić.

Dotrzyj do warsztatu Lucasa Bertone

To pierwszy wymagający fragment tej misji - Mafia Definitive Edition: Fair Play - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

To pierwszy wymagający fragment tej misji. Na dotarcie do warsztatu Lucasa Bertone masz ograniczoną ilość czasu i różni się ona w zależności od wybranego poziomu trudności. Przykładowo na normalnym poziomie trudności to 3 i pół minuty. Jeśli się spóźnisz to misja zostanie zawalona. Oto kilka najważniejszych informacji związanych z dostarczeniem do warsztatu ukradzionego samochodu wyścigowego:

  1. Nie musisz całkowicie unikać uszkadzania auta wyścigowego, ale czysta jazda jest wskazana. Każda stłuczka może cię poważnie spowolnić, szczególnie jeśli samochód wpadnie w duży poślizg albo np. zatrzyma się na latarni ulicznej. Możesz mieć wtedy duże problemy ze zmieszczeniem się w ustalonym limicie czasu.
  2. Samochodem wyścigowym steruje się trudniej od zwykłych aut i różnicę zauważysz przede wszystkim jeśli masz ustawiony symulacyjny model jazdy. Unikaj wykonywania serii ostrych skrętów, bo bardzo łatwo można wpaść w poślizg. Jeśli zauważysz, że tracisz kontrolę nad samochodem spróbuj odjąć gazu i ponownie nad nim zapanować.
  3. Podczas szybkiej jazdy planuj wszystkie manewry z wyprzedzeniem. Samochód wyścigowy jest znacznie szybszy od aut cywilnych. W miarę możliwości podróżuj niezajętymi pasami, zwracaj uwagę na auta wyjeżdżające z bocznych ulic na skrzyżowaniach oraz hamuj na długo zanim dotrzesz do każdego miejsca wykonania większego skrętu.
W trakcie tej i kolejnej przejażdżki niemal na pewno zwrócisz na siebie uwagę policji - Mafia Definitive Edition: Fair Play - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

W trakcie tej i kolejnej przejażdżki niemal na pewno zwrócisz na siebie uwagę policji. Nie próbuj zatrzymywać się po to żeby odebrać mandat, gdyż zakazane jest już samo podróżowanie samochodem wyścigowym po drogach miasta. Wykorzystuj to, że twoja maszyna jest o wiele szybsza od radiowozów. Jeśli tylko będziesz utrzymywał duże prędkości na długich prostych odcinkach drogi, to policyjny pościg zgubisz bez jakichkolwiek problemów.

Zostało jeszcze 59% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie