Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mafia Definitive Edition: Uciekinier - solucja Mafia Definitive Edition poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Mafia Definitive Edition ma do zaoferowania opis przejścia głównej misji 2 - Uciekinier. Nasza solucja zawiera porady jak bezbłędnie dowieźć na miejsce każdego pasażera taksówki oraz jak zaliczyć scenę pieszej ucieczki przed gangsterami Dona Morello.

Zawieź kobietę do kościoła św. Michała

Pierwsza część tej misji zakłada wykonywanie zawodu taksówkarza - musisz zaliczyć w sumie trzy kursy przewożąc trzech cywilów do trzech różnych lokacji - Mafia Definitive Edition: Uciekinier - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Pierwsza część tej misji zakłada wykonywanie zawodu taksówkarza - musisz zaliczyć w sumie trzy kursy przewożąc trzech cywilów do trzech różnych lokacji.

Wsiądź do taksówki i rozpocznij przejazd w stronę kościoła św. Michała (St. Michael's Church). Kobieta poprosi żeby jechać powoli i bezpiecznie, tak więc zdecyduj sie na włączenie ogranicznika maksymalnej prędkości, a także dodatkowo zatrzymuj się na każdym czerwonym świetle, nie jedź pod prąd i nie zderzaj się z innymi pojazdami ani przechodniami. W dalszej części przejazdu spełnij kolejną prośbę kobiety i wyłącz radio. Do kościoła możesz podążać trasą widoczną na mini-mapie lub własną.

Cenną informacją jest to, że zawalenie jakiegoś kursu niekoniecznie musi być równoznaczne z zawaleniem misji. Przykładowo jeśli podczas pierwszego kursu nie będziesz jechał ostrożnie kobieta może zrezygnować z dalszej jazdy zanim dotrzecie do kościoła. Możesz w takiej sytuacji poszukać innego kursu.

Zawieź mężczyznę do galerii sztuki

Drugiego klienta znajdziesz niedaleko kościoła, przy którym wysadziłeś kobietę - Mafia Definitive Edition: Uciekinier - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Drugiego klienta znajdziesz niedaleko kościoła, przy którym wysadziłeś kobietę. Rozglądaj się za niebieskim punktem na mini-mapie i zaparkuj taksówkę przy krawężniku.

Pasażer poprosi o zawiezienie go do galerii sztuki (Art Gallery) - Mafia Definitive Edition: Uciekinier - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Pasażer poprosi o zawiezienie go do galerii sztuki (Art Gallery). Otrzymasz jednocześnie polecenie szybkiego dotarcia do celu podróży - musisz tego dokonać w czasie krótszym niż 2 minuty. Nie korzystaj z ogranicznika prędkości. Skupiaj się na szybkiej jeździe, najlepiej środkowymi pasami wykorzystywanymi przez tramwaje. Wysadź klienta przed galerią.

Zawieź mężczyznę do Małych Włoch

Kolejnego klienta powinieneś zauważyć za rogiem - ponownie będzie on oznaczony niebieską ikoną na mini-mapie - Mafia Definitive Edition: Uciekinier - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Kolejnego klienta powinieneś zauważyć za rogiem - ponownie będzie on oznaczony niebieską ikoną na mini-mapie. Zostaniesz poproszony o zawiezienie go do Małych Włoch (Little Italy).

Przejażdżka ta nie wyróżnia się niczym szczególnym. Jako że nie musisz ścigać się z czasem warto unikać łamania przepisów ruchu drogowego żeby nie zostać zmuszonym do ucieczki przed policją lub do zatrzymania się i przyjęcia mandatu. W razie potrzeby możesz próbować uciec policji i obserwuj wtedy mini-mapę żeby nie zbliżyć się do jakiegoś radiowozu.

Ucieknij gangsterom

Po wyświetleniu scenki przerywnikowej Tommyego zaatakuje grupa gangsterów podległych Morello - Mafia Definitive Edition: Uciekinier - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Po wyświetleniu scenki przerywnikowej Tommy'ego zaatakuje grupa gangsterów podległych Morello. Nie próbuj walczyć z przeciwnikami, bo jest to pomysł skazany na porażkę.

Rozpocznij pieszą ucieczkę, która zakłada przebiegnięcie wąskimi bocznymi uliczkami. W trakcie ucieczki pomagaj sobie opcjami sprintu (przytrzymuj odpowiedni klawisz) oraz wspinania się na przeszkody, którymi są m.in. skrzynie, murki i płoty. Misja dobiegnie końca po tym jak Tommy dotrze w pobliże Baru Salieriego.