Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mafia Definitive Edition: Propozycja nie do odrzucenia - solucja Mafia Definitive Edition poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Mafia Definitive Edition zawiera opis przejścia głównej misji 1 - Propozycja nie do odrzucenia. Nasza solucja podpowiada jak zgubić pościg i jak uciec wrogo nastawionym gangsterom, a także jak bezpiecznie dotrzeć do baru Salieriego.

Zgub pościg

Misja rozpoczyna się od razu od sceny pościgu, w której musisz uciekać pojazdom prowadzonym przez wrogich gangsterów - Mafia Definitive Edition: Propozycja nie do odrzucenia - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Misja rozpoczyna się od razu od sceny pościgu, w której musisz uciekać pojazdom prowadzonym przez wrogich gangsterów. Tommy nie może osobiście prowadzić ostrzału. Skupiaj się na bezbłędnej jeździe, tzn. na unikaniu zderzania się z autami cywilnymi, przechodniami, latarniami ulicznymi oraz innymi dużymi obiektami z otoczenia. Nie musisz podążać żadną ustaloną trasą, aczkolwiek staraj się wybierać dłuższe proste odcinki drogi żeby unikać zbyt częstego zwalniania.

W zgubieniu pościgu pomogą ci lokacje oznaczone strzałkami - Mafia Definitive Edition: Propozycja nie do odrzucenia - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

W zgubieniu pościgu pomogą ci lokacje oznaczone strzałkami. Możesz natrafiać na nie w trakcie zwykłej jazdy, aczkolwiek są one też widoczne na mini-mapie oraz na mapie miasta, którą możesz wywołać wciśnięciem klawisza.

Dotarcie do każdej lokacji ze strzałkami załączy krótką scenkę - taksówka Tommyego automatycznie ominie przeszody - Mafia Definitive Edition: Propozycja nie do odrzucenia - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Dotarcie do każdej lokacji ze strzałkami załączy krótką scenkę - taksówka Tommy'ego automatycznie ominie przeszody. Rozbije się jedno z wrogich aut z pościgu. Wykorzystuj tę taktykę do łatwego pozbywania się kolejnych wrogich pojazdów, przy czym unikaj wracania po raz drugi w to samo miejsce ze strzałkami. Wybieraj zawsze nowy obszar.

Dotrzyj do Mostu Giuliani

Po zgubieniu gangsterów rozpocznij przejazd w stronę Mostu Giuliani (Giuliani Bridge) - Mafia Definitive Edition: Propozycja nie do odrzucenia - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Po zgubieniu gangsterów rozpocznij przejazd w stronę Mostu Giuliani (Giuliani Bridge). Najlepiej jest podążać za wskazaniami mini-mapy, na której wyświetlana jest optymalna trasa przejazdu. Skorzystanie z mostu pozwoli ci dotrzeć do dzielnicy Central Island. Pojawią się nowe pojazdy gangsterów.

Ucieknij gangsterom

Kilka pojazdów gangsterów tarasuje przejazd przez most - Mafia Definitive Edition: Propozycja nie do odrzucenia - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Kilka pojazdów gangsterów tarasuje przejazd przez most. Rozwiązanie tego problemu jest proste - wciśnij klawisz taranowania innych pojazdów po to żeby przebić się przez blokadę z większą łatwością.

Musisz ponownie zgubić pościg. Tak samo jak wcześniej odnajduj na mapie miejsca zaznaczane strzałkami. W każdym z nich może rozbić się jeden pojazd gangsterów. Kontynuuj docieranie do tych lokacji aż rozbiją się wszystkie auta prowadzone przez wrogów.

Dotrzyj do Małych Włoch

W trakcie podróży do dzielnicy Małe Włochy (Little Italy) zwracaj uwagę na czerwone ikony pojazdów na mini-mapie - to gangsterzy patrolujący okolicę - Mafia Definitive Edition: Propozycja nie do odrzucenia - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

W trakcie podróży do dzielnicy Małe Włochy (Little Italy) zwracaj uwagę na czerwone ikony pojazdów na mini-mapie - to gangsterzy patrolujący okolicę. Trzymaj się z dala od nich, bo w przeciwnym razie rozpocznie się nowy pościg i trzeba byłoby ponownie zgubić inne pojazdy.

W trakcie przejażdżki musisz przejechać po częściowo podniesionym moście zwodzonym. Nie jest to trudne - staraj się po prostu nie jechać zbyt wolno. Powinna załączyć się scenka ukazująca przeskoczenie na drugą część rzeki. Dokończ przejażdżkę do Baru Salieriego (Salieri's Bar), w trakcie której nie łam przepisów ruchu drogowego żeby nie znaleźć się w centrum zainteresowania policji. Po zbliżeniu się do baru załączy się cut-scenka kończąca misję.