Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mafia Definitive Edition: Pojazd opancerzony - czy jest dostępny? Mafia Definitive Edition poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mafia Definitive Edition znajdziesz odpowiedź czy można w grze używać pojazdu opancerzonego podobnego do maszyny, która brała udział w policyjnym pościgu w głównej misji Wycieczka na wieś.

Tak, pojazd opancerzony występuje w grze i jest on bardzo zbliżony do wozu, którego używali stróże prawa w misji fabularnej Wycieczka na wieś - Mafia Definitive Edition: Pojazd opancerzony - czy jest dostępny? - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Tak, pojazd opancerzony występuje w grze i jest on bardzo zbliżony do wozu, którego używali stróże prawa w misji fabularnej Wycieczka na wieś.

1 - Mafia Definitive Edition: Pojazd opancerzony - czy jest dostępny? - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja
Wóz opancerzony możesz znaleźć w zaznaczonym na powyższym obrazku miejscu - jest to budynek Federal Post Depot znajdujący się na północnym krańcu dzielnicy North Park miasta Lost Heaven - Mafia Definitive Edition: Pojazd opancerzony - czy jest dostępny? - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Wóz opancerzony możesz znaleźć w zaznaczonym na powyższym obrazku miejscu - jest to budynek Federal Post Depot znajdujący się na północnym krańcu dzielnicy North Park miasta Lost Heaven. Jeśli nie widzisz tej maszyny zaparkowanej przed budynkiem, to spróbuj powrócić do niego w dalszej części gry. Do wozu opancerzonego nie trzeba się włamywać - nie ma on zamkniętych drzwi.