Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mafia Definitive Edition: Pojazd Crazy Horse - jak odblokować? Mafia Definitive Edition poradnik, solucja

Crazy Horse to nazwa pojazdu typu hot rod, który pojawia się w remake'u Mafia Definitive Edition i który dobrze znany jest z Mafia The City of Lost Heaven. Na tej stronie poradnika dowiesz się gdzie znaleźć samochód Crazy Horse w Mafia 1 Remake i jak permanentnie dodać go do swojego garażu.

Dla przypomnienia Crazy Horse to nazwa jednego z najszybszych pojazdów w grze - Mafia Definitive Edition: Pojazd Crazy Horse - jak odblokować? - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Dla przypomnienia Crazy Horse to nazwa jednego z najszybszych pojazdów w grze. Jest to tzw. hotrod wzorowany na Fordzie Model T Coupe.

Podobnie jak w oryginalnym wydaniu gry Mafia, Crazy Horsea możesz odblokować w trybie Free Ride, czyli swobodnego podróżowania po świecie gry - Mafia Definitive Edition: Pojazd Crazy Horse - jak odblokować? - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Podobnie jak w oryginalnym wydaniu gry Mafia, Crazy Horse'a możesz odblokować w trybie Free Ride, czyli swobodnego podróżowania po świecie gry.

Pozostań w barze Salieriego i odszukaj pokazany na obrazku list leżący na stole bilardowym. Jego treść jest podpowiedzią odnośnie miejsca zaliczenia wyzwania z udziałem pojazdu Crazy Horse.

1 - Mafia Definitive Edition: Pojazd Crazy Horse - jak odblokować? - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja
Musisz dotrzeć do pokazanej na powyższych obrazkach budki telefonicznej, która znajduje się na zachodnim krańcu dzielnicy Małe Włochy - Mafia Definitive Edition: Pojazd Crazy Horse - jak odblokować? - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Musisz dotrzeć do pokazanej na powyższych obrazkach budki telefonicznej, która znajduje się na zachodnim krańcu dzielnicy Małe Włochy. Podnieś słuchawkę żeby dowiedzieć się o założeniach wyzwania.

Twoje zadanie to dotarcie autem Crazy Horse do dzielnicy Holbrook w czasie krótszym niż 3 minuty i 30 sekund - Mafia Definitive Edition: Pojazd Crazy Horse - jak odblokować? - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Twoje zadanie to dotarcie autem Crazy Horse do dzielnicy Holbrook w czasie krótszym niż 3 minuty i 30 sekund. Największym utrudnieniem tego wyzwania jest to, że musisz całkowicie unikać kolizji. Nawet niewielkie zderzenie się z innym autem lub elementem otoczenia doprowadzi do zawalenia próby czasowej, przy czym wyzwanie to możesz powtarzać dowolną ilość razy.

Crazy Horse to samochód trudny w prowadzeniu. Puszczaj pedał gazu przy jakichkolwiek próbach skrętu, gdyż w przeciwnym razie będziesz z tym miał bardzo duże problemy. Wyrób sobie nawyk nakierowywania Crazy Horse'a na prosty odcinek drogi przed ponownym wciśnięciem pedału gazu.

Crazy Horse jest bardzo szybkim samochodem i polegaj na tym na długich szybkich odcinkach drogi - Mafia Definitive Edition: Pojazd Crazy Horse - jak odblokować? - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Crazy Horse jest bardzo szybkim samochodem i polegaj na tym na długich szybkich odcinkach drogi. Uważaj jednak na samochody wyjeżdżające z bocznych ulic, z którymi łatwo można się zderzać. Dobrze jest zwalniać trochę przed każdym skrzyżowaniem. Dodatkowo bierz dużą poprawkę przy hamowaniu, szczególnie jeśli do wykonania jest większy skręt.

2 - Mafia Definitive Edition: Pojazd Crazy Horse - jak odblokować? - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja
W celu ułatwienia sobie wyzwania ustaw oczywiście standardowy model jazdy - Mafia Definitive Edition: Pojazd Crazy Horse - jak odblokować? - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

W celu ułatwienia sobie wyzwania ustaw oczywiście standardowy model jazdy. Do celu podróży powinieneś zdołać dotrzeć mając dużo ponad minutę w zapasie. Gra potwierdzi odblokowanie Crazy Horse'a i od tego momentu możesz swobodnie zabierać ten pojazd z garażu Tommy'ego.