Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mafia Definitive Edition: Pojazdy - jak kraść? Mafia Definitive Edition poradnik, solucja

Ta strona poradnika zawiera informacje jak kraść pojazdy w grze Mafia Definitive Edition. Przedstawiliśmy cztery główne sposoby dokonywania kradzieży aut. Oprócz tego możesz się dowiedzieć o alternatywnych sposobach pozyskiwania pojazdów na potrzeby zaliczania misji.

Kradzież pojazdów w Mafia 1 Remake

Trzy pierwsze metody dotyczą kradzieży zaparkowanych pojazdów - Mafia Definitive Edition: Pojazdy - jak kraść? - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Trzy pierwsze metody dotyczą kradzieży zaparkowanych pojazdów. Pierwszy wariant to wybicie szyby po stronie kierowcy. Zaletą tej metody jest to, że możesz szybko włamać się do upatrzonego pojazdu. Wadą jest natomiast to, że włamanie zostanie odnotowane przez osoby postronne, które mogą wezwać policję. Z techniki tej korzystaj w miarę możliwości tylko jeśli śpieszy ci się z pozyskaniem nowego auta.

Drugi wariant to użycie wytrycha do otwarcia pojazdu - Mafia Definitive Edition: Pojazdy - jak kraść? - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Drugi wariant to użycie wytrycha do otwarcia pojazdu. Technika ta jest dostępna dopiero począwszy od głównej misji 4 - Rutynowe zadanie. Na samym początku misji 4 mechanik Ralphie nauczy Tommy'ego włamywania się do pojazdów oraz przekaże mu wytrych (ma on nieskończoną ilość użyć).

Otwarcie auta z użyciem wytrycha zajmuje kilka dodatkowych sekund, ale nie rzuca się w oczy tak bardzo jak wybicie szyby. Nadal jest niewielkie ryzyko, że kradzież zostanie przez kogoś zauważona, ale mimo wszystko to świetny sposób kradzieży pojazdów jeśli nie jesteś pośpieszany w wyniku staczanych walk czy wymagań aktualnie rozgrywanej misji.

1 - Mafia Definitive Edition: Pojazdy - jak kraść? - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja
Trzeci wariant to kradzież zaparkowanego kabrioletu lub motocykla - Mafia Definitive Edition: Pojazdy - jak kraść? - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Trzeci wariant to kradzież zaparkowanego kabrioletu lub motocykla. W przypadku tego typu środków transportu Tommy nie musi rozbijać szyby, ani korzystać z wytrycha. Są one w rezultacie najlepszą propozycją do zdobycia nowej maszyny, gdyż dzięki nim do zera spada ryzyko zwrócenia na siebie uwagi.

Ostatni sposób kradzieży pojazdów to wyrzucanie kierowców z prowadzonych przez nich pojazdów - Mafia Definitive Edition: Pojazdy - jak kraść? - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Ostatni sposób kradzieży pojazdów to wyrzucanie kierowców z prowadzonych przez nich pojazdów. Możesz wcześniej zatarasować drogę lub np. podbiec do pojazdu stojącego na czerwonym świetle. Tak samo jak w przypadku wybicia szyby zuchwała kradzież zwróci uwagę całej okolicy i wiąze się z bardzo dużym ryzykiem rozpoczęcia policyjnego pościgu. Korzystaj z tej techniki jeśli bardzo szybko musisz zmienić środek transportu lub np. jeśli zauważyłeś na drodze nowy model auta, który chcesz dołączyć do swojej kolekcji.

Używanie dostępnych pojazdów

W większości misji fabularnych otrzymasz pierwszy pojazd za darmo i jeżeli nie ma takiej potrzeby to nie musisz go zmieniać (lub wręcz jest to niemożliwe z racji na przebieg misji) - Mafia Definitive Edition: Pojazdy - jak kraść? - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

W większości misji fabularnych otrzymasz pierwszy pojazd "za darmo" i jeżeli nie ma takiej potrzeby to nie musisz go zmieniać (lub wręcz jest to niemożliwe z racji na przebieg misji). Możesz próbować pozostać przy przydzielonym przez grę pojeździe do samego końca zadania.

Wszystkie odblokowane pojazdy przenoszone są do garażu Tommyego, który sąsiaduje z barem Salieriego - Mafia Definitive Edition: Pojazdy - jak kraść? - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Wszystkie odblokowane pojazdy przenoszone są do garażu Tommy'ego, który sąsiaduje z barem Salieriego. Możesz je zabierać z garażu i wykorzystywać m.in. do swobodnej eksploracji świata gry, czy zajmowania się tymi zadaniami, które nie posiadają żadnych ograniczeń co do wyboru środka transportu.

Dodatkowa uwaga: Skradzionych pojazdów nie musisz zawozić osobiście do garażu. Gra automatycznie odnotowuje odnalezienie nowego rodzaju maszyny. Nawet jeśli przestaniesz korzystać z nowo odnalezionego pojazdu, to będzie on mimo wszystko czekał na ciebie podczas kolejnej wizyty w garażu.