Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mafia Definitive Edition: Wyścig - jak wygrać? Mafia Definitive Edition poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika znajdziesz zestaw porad jak wygrać wyścig samochodowy w Mafia Definitive Edition. Przygotowaliśmy ogólne porady na temat sterowania samochodem wyścigowym, jak również opis toru wyścigowego znajdującego się w Lost Heaven.

Wyścig - kiedy się odbywa?

Wyścig samochodowy w grze Mafia 1 Remake ma miejsce w finałowej części głównej misji 5 - Czysta gra - Mafia Definitive Edition: Wyścig - jak wygrać? - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Wyścig samochodowy w grze Mafia 1 Remake ma miejsce w finałowej części głównej misji 5 - Czysta gra. Dochodzi do niego już po zaliczeniu scen dokonania kradzieży samochodu konkurencyjnego zespołu i dostarczenia go do garażu Lucasa Bertone celem dokonania aktu sabotażu. Jeśli potrzebujesz pomocy z wykonaniem wcześniejszych zadań w ramach tego samego etapu, to przejdź do naszej solucji, w której znajdziesz opis przejścia misji 5.

Niedługo przed rozpoczęciem wyścigu Tommy dowie się od Franka, że kierowca wystawiony do wyścigu przez Salieriego został pobity przez zbirów podległych Morello. Główny bohater zmuszony zostanie do zastąpienia "kontuzjowanego" kierowcy.

Wyścig samochodowy ma 3 okrążenia i trzeba go wygrać. Wyścig rozpoczniesz na ostatnim 16 miejscu i w trakcie 3 okrążeń trzeba wyjść na 1 miejsce i je utrzymać.

Czy trzeba specjalnie przygotować się do wyścigu?

Nie, aczkolwiek możesz obniżyć poziom trudności zanim rozpoczniesz wyścig - Mafia Definitive Edition: Wyścig - jak wygrać? - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Nie, aczkolwiek możesz obniżyć poziom trudności zanim rozpoczniesz wyścig. Jest to też wskazane jeśli podjąłeś próbę ukończenia wyścigu i nie zdołałeś dojechać na pierwszym miejscu. W opcjach gry zwróć szczególną uwagę na pozycję Model jazdy - Driving Mode. Używane w wyścigu auto będzie znacznie trudniej się prowadziło i częściej wpadało w poślizgi jeśli masz ustawiony tryb symulacyjny. Przy standardowym modelu jazdy powinieneś być w stanie znacznie łatwiej sprawować nad nim kontrolę.

Czy można pominąć wyścig?

Mafia Definitive Edition niestety nie pozwala na pominięcie ani przegranie wyścigu samochodowego z piątej głównej misji - Fair play - Mafia Definitive Edition: Wyścig - jak wygrać? - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Mafia Definitive Edition niestety nie pozwala na pominięcie ani przegranie wyścigu samochodowego z piątej głównej misji - Fair play. Jest to uzasadnione fabularnie - jeszcze przed rozpoczęciem wyścigu dowiesz się, że Don Salieri postawił duże pieniądze na zwycięstwo pojazdu prowadzonego przez Tommy'ego.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie