Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mafia Definitive Edition: Wymagania sprzętowe Mafia Definitive Edition poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika znajdziesz informacje o minimalnych i rekomendowanych wymaganiach sprzętowych Mafia Definitive Edition w wersji na komputery osobiste. Przygotowaliśmy informacje o działaniu gry oraz o dostępności grania w trybie offline.

Minimalne wymagania sprzętowe Mafia Definitive Edition na PC

 1. Procesor: Intel i5-2550K / AMD FX-8120
 2. Pamięć RAM: 6 GB
 3. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870
 4. DirectX: 11
 5. Miejsce na dysku: 50 GB
 6. System operacyjny: 64-bitowy Windows 10

Zalecane wymagania sprzętowe Mafia Definitive Edition na PC

 1. Procesor: Intel i7-3770 / AMD FX-8350
 2. Pamięć RAM: 16 GB
 3. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 1080 / AMD Radeon RX 5700
 4. DirectX: 11
 5. Miejsce na dysku: 50 GB
 6. System operacyjny: 64-bitowy Windows 10

Mafia 1 Remake na PC - nasze wrażenia

Niniejszy poradnik do Mafia Definitive Edition przygotowaliśmy na bazie wersji na komputery osobiste - Mafia Definitive Edition: Wymagania sprzętowe - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Niniejszy poradnik do Mafia Definitive Edition przygotowaliśmy na bazie wersji na komputery osobiste. Doświadczyliśmy problemów z jej poprawnym działaniem, które rozwiązało zainstalowanie najnowszych sterowników karty graficznej oraz najnowszej wersji systemu operacyjnego Windows 10.

Optymalizacja gry Mafia 1 Remake pozostawia nieco do życzenia, choć przez większość czasu grze udaje się utrzymywać wydajność na zbliżonym poziomie. Podczas przechodzenia gry doświadczyliśmy stosunkowo dużej liczby błędów i glitchy. Były to jednak niewielkie problemy związane np. z animacjami postaci czy niepoprawnie spawnującymi się pojazdami, które nie utrudniały prowadzenia rozgrywki.

Miasto w grze Mafia 1 Remake wygląda bardzo ładnie, zwłaszcza nocną porą oraz w misjach rozgrywanych w deszczu. Rozczarowujące są za to tereny wiejskie, w których autorzy przyłożyli się jedynie do wymodelowania toru wyścigowego i lotniska. Cała reszta północnej części mapy sprawia wrażenie pustej, zaś wnętrza nielicznych budynków, do których można wejść, są pozbawione jakichkolwiek detali.

Czy Mafia Definitive Edition posiada tryb multiplayer?

Nie, Mafia 1 Remake to gra w 100% singleplayer - wszystkie jej atrakcje przygotowane zostały z myślą o pojedynczym graczu. Możliwe jest natomiast połączenie się z serwerami 2K oraz powiązanie gry ze swoim kontem 2K.