Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Xbox Series X - poradnik do konsoli

Xbox Series X - poradnik do konsoli

SPIS TREŚCI

Xbox Series X: Ray Tracing - czy będzie obsługiwany? Xbox Series X poradnik, najlepsze porady

Ray Tracing to jedna z nowinek graficznych, która często znacząco zmienia grafikę gier i polepsza doznania wizualna przy rozgrywce. Czy technologia ta stanie się standardem przy nowej konsoli Microsoft? Odpowiedź znajdziesz na poniższej stronie.

Ray Tracing jest w pełni wspierany przez konsolę Microsoft Series X - Xbox Series X: Ray Tracing - czy będzie obsługiwany? - Xbox Series X - poradnik do konsoli

Ray Tracing jest w pełni wspierany przez konsolę Microsoft Series X. Technologia śledzenia promieni (DirectX Raytracing) będzie więc dostępna w grach. Dodatkowo, potwierdzono wsparcie dla zmiennego odświeżania (VRR) i automatycznego obniżenia latencji (ALLM). Możemy być więc pewni, że gry w pełni wykorzystujące potencjał technologiczny Xboxa będą niezwykle dopracowane graficznie.

Warto jednak pamiętać, że technologia Ray-tracingu, potrafi naprawdę zmienić oblicze całej gry. Microsoft przedstawił tę technologię na przykładzie Minecrafta, gdzie gra wygląda niezwykle klimatycznie i zdecydowanie bardziej realistycznie. Tytuły produkowane z tą technologią w myślach, będą wyglądać naprawdę zjawiskowo.