Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Xbox Series X - poradnik do konsoli

Xbox Series X - poradnik do konsoli

SPIS TREŚCI

Xbox Series X: Gry startowe konsoli Xbox Series X poradnik, najlepsze porady

Poniższa strona poradnika do konsoli Xbox Series X przedstawia gry, które będą dostępne na nowszą konsolę Microsoft.

Jeśli chodzi o gry startowe na premierę Xbox Series X to wciąż stosunkowo niewiele wiadomo na ten temat - Xbox Series X: Gry startowe konsoli - Xbox Series X - poradnik do konsoli

Jeśli chodzi o gry startowe na premierę Xbox Series X to wciąż stosunkowo niewiele wiadomo na ten temat. Na pewno pewniakiem będą następujące tytuły (nie wiadomo, czy będą dostępne od razu na premierę, a może trochę później):

  • Hellblade 2 Senua's Saga - Kontynuacja bestsellerowej gry akcji z 2017 roku. W Hellblade II: Senua's Saga opracowanym przez studio Ninja Theory pod skrzydłami firmy Microsoft gracze ponownie wcielają się w celtycką wojowniczkę imieniem Senua.
  • Halo Infinite - szósta odsłona szalenie popularnej serii strzelanek. Po raz kolejny przyjdzie nam wcielić się w postać Master Chiefa, który rzuci się na wojnę z Cortaną i podległymi jej strażnikami.
  • Outriders - Osadzona w klimacie mrocznego science fiction strzelanka z elementami RPG od polskiego studia People Can Fly (twórców m.in. gry Bulletstorm). W Outriders wcielamy się w członków załogi statku kosmicznego wysłanego na odległą planetę z misją, od której zależą losy ludzkości.
  • Watch Dog Legion - Watch Dogs Legion to trzecia odsłona popularnego cyklu gier firmy Ubisoft. Główną nowością jest możliwość przejęcia kontroli nad dowolną postacią neutralną. Akcja gry toczy się w postbrexitowym Londynie, a fabuła koncentruje się na hakerskiej grupie DedSec.
  • Gods & Monsters - Przygodowa gra akcji TPP z otwartym światem, opracowana przez twórców Assasin's Creed Oddyssey ze studia Ubisoft. Gods & Monsters rozgrywa się w realiach mitologii greckiej i nawiązuje do mitu o nikczemnym Tyfonie.
  • Rainbow Six Quarantine - Poboczna odsłona serii taktycznych strzelanek Rainbow Six, nastawiona na rozgrywkę kooperacyjną w konwencji survival horroru. Za grę tradycyjnie odpowiada Ubisoft.
  • The Lord of the Rings: Gollum - Przygodowa gra akcji, opracowana przez studio Daedalic Entertainment. W The Lord of the Rings: Gollum wcielamy się w Smeagola, a w trakcie zabawy jesteśmy świadkami jego przemiany w tytułowego Golluma.
  • Starfield - Opracowana przez firmę Bethesda Softworks produkcja pozwalająca graczom wcielić się w kosmicznych podróżników. Tytuł jest pierwszą od dwudziestu pięciu lat pozycją z katalogu wydawniczego firmy, która reprezentuje zupełnie nową markę.
  • Dying Light 2 - Kontynuacja gry akcji FPP z otwartym światem autorstwa polskiego studia Techland, w której eksplorujemy miasto zniszczone przez wirus zmieniający ludzi w zombie. Dying Light 2 odróżnia się od poprzednika większym naciskiem na elementy RPG, z wyborami moralnymi na czele.
  • Everwild - Nowa marka utytułowanego studia Rare, mającego na swoim koncie m.in. Sea of Thieves, Banjo-Kazooie oraz Perfect Dark. Everwild przenosi graczy do urokliwego, magicznego lasu pełnego baśniowych stworzeń.