Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

PS5 - poradnik

PS5 - poradnik

SPIS TREŚCI

PlayStation 5: VR 2 - czy będzie, kiedy? PS5 - poradnik, najlepsze porady

Na tej stronie poradnika do konsoli PlayStation 5 odnajdziesz odpowiedź na pytanie - czy konsola Sony wspiera VR? Czy wcześniejsze urządzenia Vr-owe można podpiąć pod konsole PS5?

Nieoficjalnie plotki mówią, że PS5 ma otrzymać w przyszłości ulepszoną wersję PlayStation VR - PlayStation 5: VR 2 - czy będzie, kiedy? - Sony PlayStation 5 - poradnik

Nieoficjalnie plotki mówią, że PS5 ma otrzymać w przyszłości ulepszoną wersję PlayStation VR. Nie powinno to nikogo zdziwić, patrząc na to, że PS VR odniósł duży sukces przy poprzedniej generacji. Nowa wersja VR ma posiadać wbudowaną kamerkę oraz słuchawki, oraz być obsługiwana przy pomocy specjalnych rękawic. Co więcej, ma wrócić również PlayStation Move w nowym wydaniu.

PlayStation VR ma być przy tym bezprzewodowe i praktycznie eliminować dyskomfort wynikający z użytkowania urządzenia VR. Ma być to definitywna wersja sprzętu, która przyciągnie uwagę graczy również za sprawą znacznie większej ilości tytułów VR. PS5 jest znacznie potężniejsze od PS4 co zdecydowanie przełoży się na efektowniejsze i bardziej złożone gry.