Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

PS5 - poradnik

PS5 - poradnik

SPIS TREŚCI

PS5: Wygląd konsoli PS5 - poradnik, najlepsze porady

Ta strona naszego poradnika do konsoli PS5 skupia się na wyglądzie konsoli. Jak ma wyglądać nowa konsola Sony? Znajdziesz odpowiedź tutaj!

Przed oficjalną prezentacją PS5 w Internecie można było znaleźć wiele dev kitów, które prezentowały nową generację konsol Sony jako futurystyczne urządzenie w kształcie litery "V" - ten specyficzny kształt miał niby ułatwić chłodzenie konsoli. W dniu 11 czerwca po godzinie 22:00 w trakcie oficjalnej prezentacji PS5 Sony zaskoczyło chyba każdego fana PlayStation ujawniając prawdziwy wygląd dziewiątej generacji swojej konsoli!

Jak wygląda PS5?

Przy dziewiątej generacji konsol Sony postanowiło zerwać z tradycyjnymi kształtami konsol na bazie prostokąta i zaprezentowało światu bardzo nowoczesny, wręcz futurystyczny wygląd PS5. Najnowszy sprzęt Sony będzie domyślnie ustawiony w pionie, ale konsole będzie można także ułożyć w tradycyjnej poziomej pozycji. Co więcej, Gracze będą mogli wybrać pomiędzy wersją z wbudowanym napędem Blu-Ray Ultra HD oraz bez niego.

Konsola PS5 zachwyca nowoczesnym designem - PS5: Wygląd konsoli - PS5 - poradnik
Konsola PS5 zachwyca nowoczesnym designem

W designie konsoli PS5 dominuje kolor biały co jest kolejną nowością, ponieważ poprzednie generacje konsol PlayStation pojawiały się na rynku w całkowicie czarnym wydaniu (poza pierwszym PlayStation, który był oczywiście szary). Oczywiście w nowym PS5 znajdzie się nieco czarnego koloru, a do tego delikatne niebieskie ledowe podświetlenie. Z czasem zapewne na rynku krajowym i zagranicznym zaczną pojawią się inne wydania PS5, a nawet specjalne edycje kolekcjonerskie lub wymienne panele boczne.