Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

PS5 - poradnik

PS5 - poradnik

SPIS TREŚCI

PlayStation 5: Wygląd PS5 - poradnik, najlepsze porady

Ta strona naszego poradnika do konsoli PlayStation 5 skupia się na wyglądzie konsoli. Jak ma wyglądać nowa konsola Sony? Znajdziesz odpowiedź tutaj!

Na chwilę obecną Sony nie pochwaliło się jeszcze oficjalnym wyglądem swojej nowej konsoli - PlayStation 5: Wygląd - Sony PlayStation 5 - poradnik

Na chwilę obecną Sony nie pochwaliło się jeszcze oficjalnym wyglądem swojej nowej konsoli. Nie da się ukryć, że przy obecnej generacji, Sony rozgrywa swoje karty bardzo powoli i buduje napięcie wśród swoich fanów. Nie mniej jednak, od pewnego czasu wśród producentów gier krążą dev kity. Sprzęt ten był rozsyłany deweloperom, by ci oswoili się z możliwościami technicznymi nowej konsoli, co umożliwi im przygotowywanie gier na pełnoprawną konsolę.

Wygląd Devkitu przypomina literę "V", co ułatwia konsoli chłodzenie w trakcie testów w skrajnych warunkach. Niestety, na chwilę obecną nie wiadomo, czy PS5 będzie przypominało wersję dla deweloperów. Jednak sięgając do przeszłości - wersję dla producentów gier znaczące odbiegały wyglądem od konsol sprzedawanych w sklepach na premierę sprzętu.