Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

PS5 - poradnik

PS5 - poradnik

SPIS TREŚCI

PlayStation 5: Cena, gdzie kupić PS5 - poradnik, najlepsze porady

W tym rozdziale poradnika do konsoli Playstation 5 został omówiony aspekt ceny konsoli i miejsc, gdzie będzie można zakupić najnowsze dzieło firmy Sony. Jaka jest cena konsoli? Gdzie można kupić PS5? Odpowiedzi poniżej!

Na chwilę obecną (marzec 2020), wciąż nie została podana oficjalna informacja przez Sony, ile konsola ma kosztować - PlayStation 5: Cena, gdzie kupić - Sony PlayStation 5 - poradnik

PS5 - Cena

Na chwilę obecną (marzec 2020), wciąż nie została podana oficjalna informacja przez Sony, ile konsola ma kosztować. Sony nie ukrywa, że w dużym stopniu wpływ na to mają poczynania Microsoftu i ich najnowszej konsoli Xbox S. Według plotek, które krążą w Internecie, konsola ma na start kosztować ok. 500 dolarów. Dla przypomnienia, Ps4 w dniu premiery kosztowało 399.99 USD w USA i Europie.

Polska cena Playstation 4 wynosiła 1799zł. Gdyby plotki okazały się prawdziwe, mamy wzrost ceny o ok. 25%, więc niewykluczone, że nowa konsola Sony będzie kosztować ok. 2250 zł. Warto pamiętać, że to wciąż spekulacje i wciąż nie wiadomo nic o cenie, tytułach dołączonych w bundlu z konsolą itp.

Gdzie kupić PlayStation 5?

Nic nie stanie na przeszkodzie, by zakupić konsolę po premierze w klasycznych sklepach z elektroniką i w dużych sieciówkach.