Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Filtr Nvidia, Nvidia Filter - jakie ustawienia? CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 20 maja 2021

Na tej stronie poradnika do gry Warzone znajdziecie informacje na temat filtru Nvidia (Nvidia Filter). Dowiecie się, czym jest filtr Nvidia, jak go włączyć oraz jak ustawić poszczególne parametry, aby wyostrzyć grafikę, ożywić kolory, zlikwidować cienie i poprawić ogólną widoczność w grze Warzone.

Filtr Nvidia - jak włączyć?

Filtr Nvidia powinien być domyślnie włączony, jednak jeśli nie pojawił się w zakładce wewnątrz gry (skrót Alt+G) możecie go włączyć po przejściu do ustawień Nvidia GeForce Experience - wystarczy zaznaczyć opcję Włącz eksperymentalne funkcje - Warzone: Filtr Nvidia, Nvidia Filter - jakie ustawienia? - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Filtr Nvidia powinien być domyślnie włączony, jednak jeśli nie pojawił się w zakładce wewnątrz gry (skrót Alt+G) możecie go włączyć po przejściu do ustawień Nvidia GeForce Experience - wystarczy zaznaczyć opcję Włącz eksperymentalne funkcje.

Filtr Nvidia - ustawienia

Zanim zaczniecie eksperymentować z filtrem Nvidia w grze Warzone należy mieć na uwadze fakt, że poszczególne parametry należy ustawić pod używany monitor - Warzone: Filtr Nvidia, Nvidia Filter - jakie ustawienia? - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Zanim zaczniecie eksperymentować z filtrem Nvidia w grze Warzone należy mieć na uwadze fakt, że poszczególne parametry należy ustawić pod używany monitor. Poniżej podajemy przykładowe wartości, które sprawdziły się w naszym przypadku.

Ekspozycja / Kontrast (Brightness / Contrast)

 1. Ekspozycja 0%;
 2. Kontrast -18%;
 3. Światła 9%;
 4. Cienie -100%;
 5. Gamma 0%.

Wyostrzenie (Sharpen)

 1. Wyostrzenie 50%;
 2. Ignoruj ziarnistość filmu 50%.

Kolor (Color)

 1. Kolor odcienia 0%;
 2. Intensywność odcienia 0%;
 3. Temperatura 2.5;
 4. Nasycenie 80.

Detale (Details)

 1. Wyostrzenie 10%;
 2. Przejrzystość 80%;
 3. Tonowanie HDR 80%;
 4. Rozświetlenie 0%.

Kalibrację warto przeprowadzić zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz, aby cieszyć się dobrą widocznością w każdych możliwych warunkach.