Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

SPIS TREŚCI

Czy na Nintendo Switch można grać w 2 lub więcej osób? Switch poradnik, najlepsze porady

Ostatnia aktualizacja: 18 lutego 2020

Poniższa stronka poradnika Nintendo Switch odpowiada na zagadnienia związane z kooperacją. Czy można grać na konsoli Switch w 2 lub więcej osób? Czy potrzeba dodatkowych gamepadów? Odpowiedź na te pytania poniżej.

Nintendo od zawsze słynęło z świetnych exclusivów i tytułów, które można ogrywać w parę osób - Czy na Nintendo Switch można grać w 2 lub więcej osób? - Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Czy na Nintendo Switch można grać w 2 lub więcej osób?

Nintendo od zawsze słynęło z świetnych exclusivów i tytułów, które można ogrywać w parę osób. Czy podobnie jest w przypadku Nintendo Switch? Tak! Na konsoli można grać w dwie osoby już świeżo po zakupie konsoli. Joy-Cony można odpinać z konsoli i używać je jako mini-pady w wielu grach. Dzięki temu, bez dodatkowych akcesoriów możemy pogrywać w gry takie jak Super Smash Bros, Mario Kart 8 w dwie osoby. Jeśli chcemy grać w więcej osób, konieczny jest zakup kolejnych Joy-Conów lub pada do konsoli.

W przypadku Nintendo Switch Lite, niemożliwa jest gra w dwie osoby. Konsola ta powstała z myślą o pojedynczym graczu i trybie przenośnym. Jeśli więc chcesz czasami pograć ze znajomymi - zainwestuj w klasyczne wydanie konsoli grajcie w trybie dokującym.

?