Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Ball Z Kakarot - poradnik do gry

Dragon Ball Z Kakarot - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Eksploracja i walka z przeciwnikami w Dragon Ball Z Kakarot Dragon Ball Z Kakarot poradnik, solucja

Poniższy rozdział poradnika gry Dragon Ball Z: Kakarot, opisuje mechanizmy toczenia walk w grze. Znajdziesz tutaj solucję, jak radzić sobie w walce i zapoznasz się z garścią porad, dowiesz się również więcej o eksploracji świata.

Eksploracja w Dragon Ball Z: Kakarot

W grze nie uświadczysz w pełni otwartego świata - Eksploracja i walka z przeciwnikami w Dragon Ball Z Kakarot - Dragon Ball Z Kakarot - poradnik do gry

W grze nie uświadczysz w pełni otwartego świata. Obszar gry został podzielony na bardzo obszerne sektory, które będą odblokowywane wraz z twoimi postępami w wątku fabularnym. Po odkryciu danego obszaru, będziesz mógł dowolni do eksplorować. Twoja postać potrafi latać, biec z oszałamiająca prędkością, czy używać np. chmurki nimbus, by przemieszczać się po świecie. W grze odnajdziesz również wiele dodatkowych sekretów, tytułowe smocze kule i liczne dodatkowe atrakcje.

W różnych krainach masz odmienne aktywności do zrealizowania. Czasem są to zadania poboczne, innym razem dodatkowe walki, czy minigry do rozegrania. Możesz również zbierać Z Orby, które posłużą ci do zakupu nowych technik, dzięki czemu wzmocnisz swoją drużynę. Do lokacji możesz swobodnie wracać, więc bez obaw możesz zostawić eksploracje na później. Jeśli chcemy przenieść się do innej lokacji, wystarczy polecieć wysoko w górę, a będziesz mógł wybrać kolejny cel podróży.

Walka w Dragon Ball Z: Kakarot

W grze Dragon Ball Z: Kakarot, odtworzysz najważniejsze wydarzenia z kultowego anime - Dragon Ball Z - Eksploracja i walka z przeciwnikami w Dragon Ball Z Kakarot - Dragon Ball Z Kakarot - poradnik do gry

W grze Dragon Ball Z: Kakarot, odtworzysz najważniejsze wydarzenia z kultowego anime - Dragon Ball Z. Kierowani przez ciebie bohaterowie będą mierzyć się z coraz silniejszymi wrogami i będziesz musiał rozwijać ich zdolności, by radzić sobie w kolejnych pojedynkach. Walk w grze jest całe zatrzęsienie i choć istnieją aktywności poboczne w grze - zdecydowaną większość gry poświęcisz na kolejnych pojedynkach.

Po pierwsze, konstrukcja gry została oparta na walce z coraz silniejszymi wrogami, których nie trzeba przedstawiać fanom anime. Każdy wróg ma określony poziom, który wpływa na jego moc, ilość zadawanych obrażeń itp. Przeciwnicy, którzy mają wyższy poziom od naszego, zadają nam zdecydowanie większe obrażenia i wymagają stoczenia ciężkiej walki. Analogicznie, jeśli walczymy z przeciwnikami o niższym poziomie, bardzo łatwo możemy ich pokonać.

Walka w grze przypomina trochę gry z serii Xenoverse, czy wcześniejsze odsłony Budokai. Czeka nas więc walka na ziemi i w powietrzu, używanie kultowych technik bohaterów takich jak kamehameha, czy transformowanie się w walce.