Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Darksiders Genesis - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Darksiders Genesis - poradnik do gry

Darksiders Genesis - poradnik do gry

Wojna i Waśń Poradnik do Darksiders Genesis to kompendium wiedzy o tej grze. W naszej publikacji znajdują się obszerne porady dotyczące m.in. mechanik gry, zagadek, rozwoju postaci i pojedynków z bossami. Przewodnik wieńczą odpowiedzi na częste pytania oraz aneks.

Nasz poradnik do Darksiders Genesis to zbiór wszystkich najważniejszych mechanik rozgrywki, porad na start oraz opisu wielu walk. Z niego będziesz mógł pozyskać informacje, które ułatwią Ci przechodzenie całej gry.

W naszym poradniku znajdziesz też dział, w którym zawarliśmy odpowiedzi na nurtujące pytania. W FAQ między innymi znajdziesz informacje o zapisach gry, misjach na czas, powrotach do innego poziomu, poziomach trudności czy też zmianach postaci.

Przygotowaliśmy również strony, na których znajdziesz wszystkie informacje na temat rozwoju postaci. Opisaliśmy rdzenie i sposoby na rozwijanie postaci. W naszym poradniku znajdziesz również opis systemu walki, dzięki czemu będzie łatwiej odnaleźć Ci się w pierwszych godzinach rozgrywki.

Jako, że w grze Darksiders Genesis występuje tryb online stworzyliśmy kilka stron, które opisują jak zmienia on rozgrywkę. Znajdziesz tam informacje, nie tylko o walce, ale również o przekazywaniu przedmiotów oraz zapisach gry.

Stworzyliśmy również aneks, w którym znajdziesz informacje o sterowaniu oraz wymaganiach sprzętowych. W naszym poradniku znajdziesz też dział poświęcony bossom i minibossom. Dowiesz się jakie mają ataki oraz jak najłatwiej ich pokonać. Dodatkowo przygotowaliśmy również liczne strony z opisem zagadek, na które natkniesz się w grze wykonując misje fabularne.

Ze względu na to, że mapa w Darksiders Genesis jest dość specyficzna, znajdziesz również kilka stron na jej temat. Dowiesz się czy bohater jest widoczny na mapie, jak odkrywać nowe obszary oraz jak się poruszać po terenie gry.

W skrócie o Darksiders Genesis

Darksiders Genesis to prequel cyklu, którego głównymi bohaterami są dwaj Jeźdźcy Apokalipsy - Wojna i Waśń - Darksiders Genesis - poradnik do gry

Darksiders Genesis to prequel cyklu, którego głównymi bohaterami są dwaj Jeźdźcy Apokalipsy - Wojna i Waśń. Spin-off serii Darksiders, zrealizowany został w formie izometrycznej gry. Dodatkowo w rozgrywce znajdziesz sporo elementów RPG.

Ta cześć cyklu oferuje możliwość zabawy w 2 osoby na wspólnym ekranie - Darksiders Genesis - poradnik do gry

Ta cześć cyklu oferuje możliwość zabawy w 2 osoby na wspólnym ekranie.

Czy w Darksiders Genesis jest tryb multiplayer?

Darksiders Genesis to gra, w której możesz cieszyć się rozgrywką samodzielnie, w trybie współpracy online lub lokalnie z przyjacielskim podzielonym ekranem.

Jak długa jest gra Darksiders Genesis?

Ukończenie gry Darksiders Genesis zajmie około 12 godzin. Czas gry zmieni się w zależności od poziomu trudności oraz trybu gry (singiel/online).

Ile poziomów jest w Darksiders Genesis?

Gra Darksiders Genesis posiada 16 poziomów, z czego pięć z nich jest jedynie arenami do walk z bossami - Darksiders Genesis - poradnik do gry

Gra Darksiders Genesis posiada 16 poziomów, z czego pięć z nich jest jedynie arenami do walk z bossami. Do każdego z nich będzie można swobodnie wrócić, aby zbierać zasoby.

Ile bossów jest w Darksiders Genesis?

Według informacji zdobytych przed premierą gry w Darksiders Genesis będzie pięć walk z głównymi bossami.

Jak wybrać poziom trudności?

Poziom trudności w Darksiders Genesis wybierzesz podczas uruchamiania rozdziały gry - Darksiders Genesis - poradnik do gry

Poziom trudności w Darksiders Genesis wybierzesz podczas uruchamiania rozdziały gry. Gra ma trzy poziomy do wyboru - łatwy, normalny i trudny.

Jak zapisać grę?

Gra zapisuje się automatycznie, w trakcie wykonywania misji oraz po zmianie lokacji - Darksiders Genesis - poradnik do gry

Gra zapisuje się automatycznie, w trakcie wykonywania misji oraz po zmianie lokacji. Aby jednak samodzielnie zapisać grę musisz z niej po prostu wyjść.

Czy w grze są misje na czas?

W grze Darksiders Genesis jest wiele elementów zręcznościowych, które wymagają od Ciebie szybkiej reakcji - Darksiders Genesis - poradnik do gry

W grze Darksiders Genesis jest wiele elementów zręcznościowych, które wymagają od Ciebie szybkiej reakcji. Problem ten rozwiązuje się jednak jeśli grasz z towarzyszem i wiele elementów jesteście w stanie wykonać jednocześnie.

Sterowanie w Darksiders Genesis

Sterowanie postacią - Darksiders Genesis - poradnik do gry

Sterowanie postacią

Blokada - Darksiders Genesis - poradnik do gry

Blokada

Użycie broni - Darksiders Genesis - poradnik do gry

Użycie broni

Zmiana postaci - Darksiders Genesis - poradnik do gry

Zmiana postaci

Mapa - Darksiders Genesis - poradnik do gry

Mapa

Skok - Darksiders Genesis - poradnik do gry

Skok

Interakcja - Darksiders Genesis - poradnik do gry

Interakcja

Atak wręcz - Darksiders Genesis - poradnik do gry

Atak wręcz

Atak specjalny - Darksiders Genesis - poradnik do gry

Atak specjalny

Umiejętności - Darksiders Genesis - poradnik do gry

Umiejętności

Dash - Darksiders Genesis - poradnik do gry

Dash

Sloty - Darksiders Genesis - poradnik do gry

Sloty

Minimalne wymagania sprzętowe Darksiders Genesis

  1. Procesor: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz
  2. Pamięć RAM: 4 GB RAM
  3. Pamięć karty graficznej: karta grafiki 2 GB
  4. Karta graficzna: GeForce GTX 960 lub lepsza
  5. Wymagane miejsce na dysku: 15 GB
  6. System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Informacje o Darksiders Genesis - poradnik do gry

Autor : Natalia N.Tenn Fras

Ostatnia aktualizacja : 4 grudnia 2019

Poradnik zawiera : strony: 68, ilustracje: 368 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Darksiders Genesis - poradnik do gry