Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

The Dark Pictures Man of Medan - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
The Dark Pictures Man of Medan - poradnik do gry

The Dark Pictures Man of Medan - poradnik do gry

Odkryj tajemnicę zatopionego statku Poradnik do The Dark Pictures Man of Medan to przede wszystkim solucja prowadząca krok po kroku przez fabułę gry i pozwalająca dokonać optymalnych wyborów. Nie zabrakło także wyjaśnienia podstawowych mechanik oraz informacji o sekretach.

Ostatnia aktualizacja: 20 listopada 2019

Poradnik do The Dark Pictures Man of Medan posiada przede wszystkim obszerną solucję, w której znajdziesz dokładny opis każdego rozdziału. Przygotowaliśmy dokładne opisy dzięki którym dowiesz się, co musisz zrobić, jakie wybory możesz podjąć oraz jak możesz zmienić swoją rozgrywkę nawet małymi ruchami swojej postaci.

Aby ułatwić Ci przechodzenie gry The Dark Pictures Man of Medan, w naszym poradniku, znajdziesz stronę, na której opisaliśmy wszystkie możliwe śmierci. Zajrzyj na tę stronę, aby zwiększyć szanse na przeżycie swoich bohaterów. Dzięki tym informacjom będziesz wiedział kiedy uważać na każdy swój ruch oraz jakich decyzji nie podejmować, aby nie pozbawić życia swoich postaci.

Podróżując po terenie w grze The Dark Pictures Man of Medan, natrafisz na znajdzki - to obrazy oraz sekrety. Przygotowaliśmy dokładny opis każdej znajdzki, aby ułatwić Ci zdobywanie ich oraz osiągnięć z nimi związanych.

Tworząc nasz poradnik nie zapomnieliśmy o podstawach. Znajdziesz w nas wymagania sprzętowe. Dzięki temu będziesz mógł ocenić czy gra pójdzie na twoim sprzęcie oraz co zrobić, aby działała ona lepiej.

Kolejnym działem w naszym poradniku do The Dark Pictures Man of Medan jest poradnik trofeowy. Znajdziesz tam opis wszystkich dostępnych osiągnięć. Dzięki temu będziesz mógł szybko i przyjemnie zdobyć platynowe trofeum i chwalić się nim przed znajomymi.

Musisz pamiętać, że historia tocząca się w The Dark Pictures: Man of Medan jest w pełni zależna od twoich wyborów. W naszym poradniku znajdziesz sugerowaną ścieżkę wraz z różnymi wyborami. Jeśli jakiś wybór wpływa na ogólną rozgrywkę podkreśliliśmy to i ukazaliśmy jego konsekwencje.

Warto również zaznaczyć, że twoje decyzje mają wpływ na relacje bohaterów. Pierwsze dialogi w grze są identyczne przy wszystkich podejściach, później jednak mają na nie wpływ twoje decyzje. Dlatego w pewnym momencie zaprzestaliśmy opisywania dialogów.

W grze The Dark Pictures: Man of Medan pojawiają się trzy opcje wyborów: wybory serca, mózgu i milczenie/nic nie robienie. Jeśli chcesz uratować wszystkich bohaterów nie możesz przyjąć jednej taktyki, np. wybierać tylko serce. Jeśli chcesz zdobyć osiągnięcie - Consider all the permutations bądź Go with your Gut musisz czasami milczeć i unikać niektórych wyborów.

Wybory

Jako, że wybory w grze The Dark Pictures: Man of Medan stanowią bardzo ważną kwestię przyłożyliśmy do nich szczególną wagę - The Dark Pictures Man of Medan - poradnik do gry

Jako, że wybory w grze The Dark Pictures: Man of Medan stanowią bardzo ważną kwestię przyłożyliśmy do nich szczególną wagę. Wybory serca zaznaczyliśmy na pomarańczowo, a rozumu kolorem zielonym.

Czym jest The Dark Pictures: Man of Medan?

To filmowa przygodówka utrzymana w klimacie horroru - The Dark Pictures Man of Medan - poradnik do gry

To filmowa przygodówka utrzymana w klimacie horroru. Historia opowiada o grupie znajomych, którzy docierają w nieprzyjaznych okolicznościach do zatopionego wraku z czasów II wojny światowej. W grze jest masa wyborów, które albo ułatwią Ci życie, albo zniszczą twoje plany.

Man of Medan zapoczątkowuje cykl The Dark Pictures Anthology, czyli serię gier grozy studia Supermassive Games - The Dark Pictures Man of Medan - poradnik do gry

Man of Medan zapoczątkowuje cykl The Dark Pictures Anthology, czyli serię gier grozy studia Supermassive Games. Każda odsłona będzie samodzielną historią w klimacie horroru, niepowiązaną z innymi częściami antologii, dzięki czemu będzie można je przechodzić w dowolnej kolejności.

Data premiery

The Dark Pictures Man of Medan ukaże się 30 sierpnia 2019 roku - The Dark Pictures Man of Medan - poradnik do gry

The Dark Pictures Man of Medan ukaże się 30 sierpnia 2019 roku. Jeśli jednak chcesz już zakupić grę możesz zrobić to, np. na oficjalnej stronie - https://www.thedarkpictures.com.

Na jakich platformach jest dostępna gra?

The Dark Pictures Man of Medan jest dostępny na PC, PS4 oraz XBOX. W przypadku wersji na PC grę będzie można aktywować na steam.

Jakie edycje posiada The Dark Pictures: Man of Medan i co one zawierają?

The Dark Pictures: Man of Medan jest dostępny tylko w standardowej edycji, w cenie ok - The Dark Pictures Man of Medan - poradnik do gry

The Dark Pictures: Man of Medan jest dostępny tylko w standardowej edycji, w cenie ok. 120 zł.

Czy The Dark Pictures: Man of Medan posiada opcję kooperacji?

Tak, w tę grę możesz zagrać z bliską Ci osobą - The Dark Pictures Man of Medan - poradnik do gry

Tak, w tę grę możesz zagrać z bliską Ci osobą. Dzięki temu wspólnie będziecie dokonywać wyborów oraz ratować się z nieprzyjaznych sytuacji.

Czym jest Movie night mode?

Tryb ten umożliwi Ci grę w pięcioosobowym zespole. W tym trybie każdy zawodnik wcieli się w innego bohatera. Dzięki temu będziecie wspólnie eksplorować tereny i odkrywać tajemnice starego statku.

Postacie dostępne w grze

W grze możesz sterować, aż pięcioma postaciami - Julia, Bradley, Alex, Conrad i Fliss.

 1. Julia - dziewczyna Alexa i siostra Condrada;
 2. Alex - brat Bradleya i chłopak Julii;
 3. Conrad - brat Julii;
 4. Fliss - kapitan statku;
 5. Brad - brat Alexa.

Czy mogę samodzielnie zapisać grę?

Nie - The Dark Pictures Man of Medan - poradnik do gry

Nie. Gra zapisuje się co chwilę, a właściwie to co wykonany wybór bądź ruch. W ten sposób uniemożliwia Ci cofanie się i naprawianie błędów. Jeśli jednak chcesz możesz, po ukończeniu gry, uruchomić każdy rozdział i ponownie go przejść.

Czy mogę grać używając klawiatury i myszki?

Pewnie. Gra jest tak zaprojektowana, że możesz bez problemowo przejść ja używając klawiatury i myszki. Jeśli jednak jesteś przyzwyczajony do sterowania z Until Dawn wygodniej będzie Ci grać na padzie.

Podstawowe wymagania sprzętowe

The Dark Pictures: Man of Medan to gra opierając się głównie na scenkach, dzięki czemu nie jest bardzo wymagająca. Aby uruchomić ją na swoim komputerze, potrzebujesz:

 1. System operacyjny: Windows 7 (64-bitowy)
 2. Procesor: Intel Core i5-3470 / AMD FX-8350
 3. Pamięć RAM: 8 GB
 4. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870
 5. Miejsce na dysku: 80 GB wolnej przestrzeni
 6. Wersja DirectX: 11

Ile czasu zajmie przejście gry The Dark Pictures: Man of Medan?

The Dark Pictures: Man of Medan przejdziesz w około 4/5 godzin. Gra jednak posiada masę wyborów, różnych dróg oraz zakończeń. Jeśli chcesz poznać wszystkie sekrety gry musisz poświęcić jej około 40/50 godzin.

Aby zdobyć wszystkie osiągnięcia musisz poświęcić około 30/40 godzin grze The Dark Pictures: Man of Medan.

Trofea w The Dark Pictures Man of Medan

W grze The Dark Pictures Man of Medan znajdziesz 31 osiągnięć/trofek. Do zdobycia ich wszystkich potrzebujesz około 30 godzin. W grze The Dark Pictures Man of Medan znajdziesz 23 trofea, które możesz zdobyć w singlowej grze oraz aż 8 osiągnięć, które zdobędziesz, grając wraz ze znajomymi.

Informacje o The Dark Pictures Man of Medan - poradnik do gry

Autor : Natalia "N.Tenn" Fras

Ostatnia aktualizacja : 29 sierpnia 2019

Poradnik zawiera : strony: 25, ilustracje: 267 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w The Dark Pictures Man of Medan - poradnik do gry