Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Minecraft Earth - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
... poradnik w przygotowaniu ...
Minecraft Earth - poradnik do gry

Minecraft Earth - poradnik do gry

Tyle pikseli w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze! Poradnik do Minecraft Earth stanowi kompendium wiedzy na temat tej wyjątkowej gry z uniwersum Minecrafta. Z naszej publikacji dowiesz się, jak grać, budować i wytwarzać nowe przedmioty, na jakich telefonach można uruchomić grę i jak grać bezpiecznie.

Minecraft Earth to najnowsza produkcja studia Mojang, sygnowana jedną z najbardziej rozpoznawalnych growych marek na świecie. Wykorzystuje ona rozwiązania znane z podstawowej wersji, jednakże za sprawą telefonu przenosi je do rzeczywistości rozszerzonej. Poniższy poradnik stanowi kompendium wiedzy związanej z powyższym tytułem.

Kiedy gra będzie dostępna?

Na ten moment data premiery pełnej wersji produktu jest nieznana. Wiadomo jednak, że zamknięta beta ruszy latem roku 1019. Zapisać się do niej może każdy chętny, za pośrednictwem oficjalnej strony gry Minecraft.

Jak działa Minecraft Earth?

Minecraft Earth działa w oparciu o technologię rozszerzonej rzeczywistości. Oznacza to, że świat realny przeplata się tutaj z fikcyjnym. Opracowany przez Microsoft system obliczeniowy - Azure - pobiera dane z Open Street Maps, przetwarza i nadkłada na nie elementy znane z klasycznego Minecrafta.

Zadbano także, by wyświetlane obiekty były "kompatybilne" z rzeczywistym światem. Oznacza to, że jeśli będziesz przebywać np. w parku to Minecraft Earth zacznie pokazywać zbliżone tematycznie obiekty jak np. drzewa.

Na czym mogę zagrać w Minecraft Earth?

Minecraft Earth jest tytułem przeznaczonym na urządzenia mobilne. Do uruchomienia tytułu wymagane jest posiadanie przynajmniej Androida 7.0 lub iOS 10.

Czy Minecraft Earth będzie po polsku?

Tak, tytuł otrzyma polską lokalizację.

Czy w Minecraft Earth są mikrotransakcje?

Minecraft Earth jest grą mobilną, która oferowana będzie w modelu free-to-play. Rozgrywką można się więc cieszyć bez żadnych dodatkowych inwestycji. W produkcji nie obędzie się jednak bez mikrotransakcji.

Opcjonalne płatności wewnątrz gry oparte są o nową walutę - rubiny - którą można zdobyć wykonując zadania lub zakupić za realne pieniądze. Będą one działać niezależnie od Minecoins, służącej do płatności w podstawowej wersji Minecrafta. Tytuł nie będzie także oferował lootboxów.

W jakiej skali toczy się rozgrywka?

Domyślnie gra toczy się w pomniejszonej skali, co umożliwia swobodną budowę. W tytule zaimplementowano jednak możliwość zmiany rozmiaru stworzonych konstrukcji. Dzięki temu można zamienić otaczającą rzeczywistość w świat Minecrafta. Każda z tych wersji jest całkowicie interaktywna.

Jak wygląda interfejs?

W Minecraft Earth został zaimplementowany dokładnie taki sam interfejs, jak w podstawowej wersji hitu od Mojang.

W przygotowaniu Minecraft Earth - poradnik do gry

Poradnik do gry Minecraft Earth jest w trakcie przygotowania.

W tym momencie nad nim pracujemy. Robimy wszystko, żeby poradnik ukazał się w okolicy premiery Minecraft Earth.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz