Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry

The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry

Jak podbić świat smartfonowego The Elder Scrolls? Poradnik do The Elder Scrolls Blades stanowi kompendium wiedzy na temat tej mobilne gry z uniwersymu TES. Z naszej publikacji dowiecie si, jak stworzyć postać, jakie bonusy posiadają rasy, jakie są dostępne zaklęcia i przede wszystkim jak walczyć.

Poradnik do The Elder Scrolls: Blades zawiera kompleksowy zbiór praktycznych wskazówek, które opisują m.in. jak walczyć, w co najlepiej inwestować punkty nauki i jak grać bez wydania złotówki. W rozdziale o tworzeniu postaci opisaliśmy szczegółowo rasy, zaklęcia, perki i umiejętności bohatera, a także noszony przez niego ekwipunek. Znajdziecie też wiele informacji dotyczących rozbudowy miasta i rzemieślników w postaci kowala, alchemika i zaklinacza. W dziale Walka opisaliśmy podstawy efektywnej walki i wrażliwości każdego przeciwnika, jakiego napotkamy w grze.

Niniejszy poradnik do mobilnej gry free-to-play The Elder Scrolls: Blades stanowi kompendium wiedzy na temat nowej gry Bethesdy przeznaczonej na urządzenia mobilne. Produkcja nie informuje gracza o wielu znaczących elementach rozgrywki, a także, jak każda gra w modelu free-to-play, wymaga codziennego zaangażowania i/lub wydawania prawdziwych pieniędzy na mikrotransakcje. Zawarte niżej porady pozwolą odczuwalnie oszczędzić zarówno czas, jak i złotówki, maksymalizując postępy oraz czystą frajdę z mobilnego TES-a. Dalej przeczytacie również o skrzyniach z losową zawartością i mikrotransakcjach, rodzajach misji oraz trybie Abyss.

The Elder Scrolls: Blades jest dostępne w wersji Early Access i nie wszystkie elementy rozgrywki są jeszcze aktywne, a niektóre z już działających mogą ulec zmianie wraz z kolejnymi update'ami. Będziemy na bieżąco aktualizować poradnik.

Podstawy

Poradnik skierowany jest zarówno do początkujących graczy, jak i tych zaawansowanych, którzy ukończyli wątek fabularny, kontynuują rozbudowę miasta i poszukują możliwie jak najlepszego ekwipunku dla swojej postaci. Poniżej znajdziesz więc liczne porady na start stanowiące skondensowaną wiedzę, jaka z pewnością okaże się użyteczna od pierwszych minut zabawy, włącznie z kreacją postaci i rodzajami broni, z której będzie korzystał nasz bohater.

TES: Blades to gra RPG i choć nie jest tak złożona, jak duże odsłony serii, radzimy, jak odpowiednio dobrać rasę postaci, rodzaj broni oraz rozwijane wraz ze zdobywanymi punktami doświadczenia umiejętności, zaklęcia i perki - The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry

TES: Blades to gra RPG i choć nie jest tak złożona, jak duże odsłony serii, radzimy, jak odpowiednio dobrać rasę postaci, rodzaj broni oraz rozwijane wraz ze zdobywanymi punktami doświadczenia umiejętności, zaklęcia i perki. Skupiliśmy się również na misjach wątku głównego i pobocznych, wyzwaniach oraz losowo generowanych lochach trybu Abyss.

Jako że jednym z najistotniejszych elementów rozgrywki są skrzynie z losowymi przedmiotami, przygotowaliśmy cenne rady względem ich otwierania i zarządzania czasem. Sporo miejsca poświęciliśmy również mikrotransakcjom, by ewentualna decyzja wydania pieniędzy nie została zrealizowana w ciemno.

Dekalog gracza TES: Blades

  1. Zawsze otwieraj skrzynie.
  2. Planuj mądrze budowanie miasta
  3. Pamiętaj o naprawianiu ekwipunku.
  4. Codziennie odwiedzaj sklep z mikrotransakcjami.
  5. Poczekaj zanim wyruszysz do Abyss.
  6. Sprawdzaj dzienne wyzwania.
  7. Zarządzaj odpowiednio surowcami.
  8. Nie inwestuj lekkomyślnie w umiejętności i zaklęcia.
  9. Przygotuj broń/zaklęcie na każdą ewentualność.
  10. Walcz z głową.

Wymagania co do telefonu

The Elder Scrolls Blades wymaga urządzenia przenośnego z systemem iOS (wersja 11.0 i nowsza) lub Android (wersja 5.1 i nowsza). W praktyce oznacza to oddolną granicę iPhone'a 6s i SE oraz Samsung Galaxy S8, Xiaomi Mi 6, Google Pixel 2, Huawei P20, LG V30 lub OnePlus 5. Na jesień planowana jest także wersja na konsolę Nintendo Switch.

Informacje o The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry

Autor : Daniel Stroński

Ostatnia aktualizacja : 6 czerwca 2019

Poradnik zawiera : strony: 28, ilustracje: 29 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry