Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry

The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry

Jak podbić świat smartfonowego The Elder Scrolls? Poradnik do The Elder Scrolls Blades stanowi kompendium wiedzy na temat tej mobilne gry z uniwersymu TES. Z naszej publikacji dowiecie si, jak stworzyć postać, jakie bonusy posiadają rasy, jakie są dostępne zaklęcia i przede wszystkim jak walczyć.

Ostatnia aktualizacja: 10 stycznia 2020

Poradnik do The Elder Scrolls: Blades zawiera kompleksowy zbiór praktycznych wskazówek, które opisują m.in. jak walczyć, w co najlepiej inwestować punkty nauki i jak grać bez wydania złotówki. W rozdziale o tworzeniu postaci opisaliśmy szczegółowo rasy, zaklęcia, perki i umiejętności bohatera, a także noszony przez niego ekwipunek. Znajdziecie też wiele informacji dotyczących rozbudowy miasta i rzemieślników w postaci kowala, alchemika i zaklinacza. W dziale Walka opisaliśmy podstawy efektywnej walki i wrażliwości każdego przeciwnika, jakiego napotkamy w grze.

Niniejszy poradnik do mobilnej gry free-to-play The Elder Scrolls: Blades stanowi kompendium wiedzy na temat nowej gry Bethesdy przeznaczonej na urządzenia mobilne. Produkcja nie informuje gracza o wielu znaczących elementach rozgrywki, a także, jak każda gra w modelu free-to-play, wymaga codziennego zaangażowania i/lub wydawania prawdziwych pieniędzy na mikrotransakcje. Zawarte niżej porady pozwolą odczuwalnie oszczędzić zarówno czas, jak i złotówki, maksymalizując postępy oraz czystą frajdę z mobilnego TES-a. Dalej przeczytacie również o skrzyniach z losową zawartością i mikrotransakcjach, rodzajach misji oraz trybie Abyss.

The Elder Scrolls: Blades jest dostępne w wersji Early Access i nie wszystkie elementy rozgrywki są jeszcze aktywne, a niektóre z już działających mogą ulec zmianie wraz z kolejnymi update'ami. Będziemy na bieżąco aktualizować poradnik.

Podstawy

Poradnik skierowany jest zarówno do początkujących graczy, jak i tych zaawansowanych, którzy ukończyli wątek fabularny, kontynuują rozbudowę miasta i poszukują możliwie jak najlepszego ekwipunku dla swojej postaci. Poniżej znajdziesz więc liczne porady na start stanowiące skondensowaną wiedzę, jaka z pewnością okaże się użyteczna od pierwszych minut zabawy, włącznie z kreacją postaci i rodzajami broni, z której będzie korzystał nasz bohater.

TES: Blades to gra RPG i choć nie jest tak złożona, jak duże odsłony serii, radzimy, jak odpowiednio dobrać rasę postaci, rodzaj broni oraz rozwijane wraz ze zdobywanymi punktami doświadczenia umiejętności, zaklęcia i perki - The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry

TES: Blades to gra RPG i choć nie jest tak złożona, jak duże odsłony serii, radzimy, jak odpowiednio dobrać rasę postaci, rodzaj broni oraz rozwijane wraz ze zdobywanymi punktami doświadczenia umiejętności, zaklęcia i perki. Skupiliśmy się również na misjach wątku głównego i pobocznych, wyzwaniach oraz losowo generowanych lochach trybu Abyss.

Jako że jednym z najistotniejszych elementów rozgrywki są skrzynie z losowymi przedmiotami, przygotowaliśmy cenne rady względem ich otwierania i zarządzania czasem. Sporo miejsca poświęciliśmy również mikrotransakcjom, by ewentualna decyzja wydania pieniędzy nie została zrealizowana w ciemno.

Dekalog gracza TES: Blades

  1. Zawsze otwieraj skrzynie.
  2. Planuj mądrze budowanie miasta
  3. Pamiętaj o naprawianiu ekwipunku.
  4. Codziennie odwiedzaj sklep z mikrotransakcjami.
  5. Poczekaj zanim wyruszysz do Abyss.
  6. Sprawdzaj dzienne wyzwania.
  7. Zarządzaj odpowiednio surowcami.
  8. Nie inwestuj lekkomyślnie w umiejętności i zaklęcia.
  9. Przygotuj broń/zaklęcie na każdą ewentualność.
  10. Walcz z głową.

Wymagania co do telefonu

The Elder Scrolls Blades wymaga urządzenia przenośnego z systemem iOS (wersja 11.0 i nowsza) lub Android (wersja 5.1 i nowsza). W praktyce oznacza to oddolną granicę iPhone'a 6s i SE oraz Samsung Galaxy S8, Xiaomi Mi 6, Google Pixel 2, Huawei P20, LG V30 lub OnePlus 5. Na jesień planowana jest także wersja na konsolę Nintendo Switch.

Autor Poradnika

Daniel Stroński


Informacje o The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 6 czerwca 2019

Poradnik zawiera : strony: 28, ilustracje: 29 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry