Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 19: Seasons 19 - FAQ Farming Simulator 19 porady, wskazówki

W tym rozdziale znajdziesz krótkie i treściwe odpowiedzi na często zadawane pytania (FAQ) dotyczące modyfikacji Seasons 19 do gry Farming Simulator 19. Powinieneś zapoznać się z tymi zagadnieniami zanim zainstalujesz modyfikację.

Czy mod współpracuje z rozgrywką wieloosobową?

Tak.

Czy modyfikacja wpływa na wydajność gry?

W niemal niezauważalnym stopniu.

Czy do używania modu muszę rozpocząć nową rozgrywkę?

Jest to wysoce zalecane, by uniknąć bugów lub niepoprawnego działania gry. Jeśli jednak chcesz uruchomić zapis gry wraz z modem, zrób wcześniej jego kopię.

Czy możliwe jest używanie także innych modów, w tym GEO mods?

Częściowo; możesz używać modyfikacji, które nie wpływają na elementy, które modyfikuje Seasons 19, tj. głównie: zmiany pogodowe i pory roku, zmiana mechanizmu uprawy roślin i reakcji na pogodę, zmodyfikowany system hodowli zwierząt i utrzymania pojazdów, rynek. Mody GEO będą dostępne niedługo po premierze Seasons 19, gdy twórcy modu dokonają właściwych testów i zapewnią o poprawności działania/wypuszczą odpowiednie łatki.

Dlaczego warto zainstalować Seasons 19?

To zależy. Modyfikacja wprowadza do gry znacznie większy realizm i zwiększa poziom trudności oraz wprowadza element losowości. Nie jest to modyfikacja skierowana dla każdego gracza. Zmiany dotykają głównie "zasad gry", a nie skupiają się na dodaniu nowych elementów, pojazdów, roślin do uprawy czy struktur.

Czy Seasons 19 jest oficjalną modyfikacją (DLC)?

Nie, jest to produkcja grupy Realismus Moddification.

Czy Seasons 19 jest płatny?

Nie, jest to darmowa modyfikacja dostępna dla każdego posiadacza Farming Simulator 19.

Jak aktywować menu modyfikacji Seasons 19?

Menu modu Seasons 19 - Farming Simulator 19: Seasons 19 - FAQ - Farming Simulator 19 - poradnik do gry
Menu modu Seasons 19

Aby zmienić ustawienia dotyczące modu jak np. długości pory roku, skorzystaj z menu modu, które domyślnie aktywujesz klawiszami Alt + S lub na padzie L1 + Options).

Dlaczego nie mogę uprawiać niektórych roślin?

Domyślna kraina dla modu Seasons 19, to obszar południowej Wielkiej Brytanii. Powołując się na realizm, nie jest możliwe w związku z tym sadzenie takich roślin, jak bawełna, która naturalnie w tych rejonach nie mogłaby wyrosnąć.

Niektórych roślin nie możesz uprawiać w określonych klimatach; niedostępne rośliny w kalendarzu nie mają wskazanego okresu wzrostu - Farming Simulator 19: Seasons 19 - FAQ - Farming Simulator 19 - poradnik do gry
Niektórych roślin nie możesz uprawiać w określonych klimatach; niedostępne rośliny w kalendarzu nie mają wskazanego okresu wzrostu

Aby móc uzyskać dostęp do tych roślinek, musisz zaopatrzyć się w GEO mod, który zmieni klimat twojej lokacji. GEO mody znajdziesz na stronie twórców modyfikacji, Realismus Moddification. *na dzień premiery moda nie są dostępne jeszcze żadne GEO mody, gdyż twórcy deklarują testowanie ich działania i będą publikowane z czasem.