Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 19: Systemy pasów Farming Simulator 19 porady, wskazówki

Na system pasów w Farming Simulator 19 składają się cztery maszyny, które mogą ze sobą współpracować. Dzięki systemowi pasów możesz podnosić z ziemi zbiory i ładować je na naczepy w sposób automatyczny. Jako, że jest to raczej statyczny system, warto przemyśleć, gdzie chcesz go umieścić i zastosować. Najczęściej używane są przy uprawie ziemniaków i buraków, których nie możesz magazynować w spichlerzu, lecz bez problemu sprawdzą się w każdym innym przypadku.

1 - Farming Simulator 19: Systemy pasów - Farming Simulator 19 - poradnik do gry
  • System pasów
  1. Lizard S-710 - tej maszyny nie może zabraknąć w systemie. Jest to pierwszy człon, który ładuje produkty z ziemi. Mógłby działać samodzielnie, gdyby nie to, że jest bardzo krótki. Przed podpięciem do niego kolejnych członów systemu upewnij się, że maszyna jest włączona (wejdź do niej jak do pojazdu i uruchom pas).
  2. Grimme SL 80-22 Quantum - jest to główne przedłużenie systemu pasów. Wysięgnik pozwala na załadowanie największych naczep, lecz nie jest w stanie samodzielnie podnieść z ziemi surowców - dlatego nim zaczniesz z niego korzystać, wejdź do pojazdu, podłącz go do Lizard S-710 i uruchom pas.
  3. Grimme TC 80-16 - pas ten służy jako wydłużenie pasu w poziomie. Przydatny, gdy zbiory znajdują się w miejscu trudno dostępnym.
  4. Grimme RH 24-60 - ta maszyna służy do pakowania ziemniaków / buraków do palet. Nie musi on współpracować z systemem palet - zbiory możesz bezpośrednio wsypać na uruchomioną maszynę. Wadą tego urządzenia jest to, że każda paleta musi zostać przesunięta (lub sama maszyna) nim zostanie podstawiona nowa i rozpocznie się dalsze napełnianie.