Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 19: Traktor - jaki wybrać na początek? Farming Simulator 19 porady, wskazówki

Rozpoczynając grę w Farming Simulator 19 zalecam na początek zakup dwóch traktorów. Zależnie od tego, czy grasz na poziomie średnim bądź trudnym, masz do dyspozycji inną kwotę pieniędzy: dobry ciągnik to jednak podstawa każdej pracy.

Fendt 500 Favorit

Fendt 500 Favorit - Farming Simulator 19: Traktor - jaki wybrać na początek? - Farming Simulator 19 - poradnik do gry
Fendt 500 Favorit

Fendt 500 Favorit - jest to lekki ciągnik za 76 000$. Zarazem uważam, że jest to najlepszy traktor w tej klasie. Możesz wykorzystać go do średnich robót oraz jako "urządzenie wielofunkcyjne": posiada bowiem przyzwoitą prędkość - więc może służyć do transportu dóbr do skupów - przedni uchwyt z napędem, a także możliwość montażu ładowacza czołowego po zakupie uchwytów. Dodatkowo masz możliwość poprawy mocy silnik z seryjnych 150hp aż do 150hp, co zarazem czyni go jednym z najsilniejszych w tej klasie. Jego wady: niezbyt duży promień skrętu oraz dość wolno startuje z miejsca - są to jednak pomniejsze wady, przy jego licznych zaletach.

Case IH 7200 Pro Series

Case IH 7200 Pro Series - Farming Simulator 19: Traktor - jaki wybrać na początek? - Farming Simulator 19 - poradnik do gry
Case IH 7200 Pro Series

Case IH 7200 Pro Series - pierwszy ze średnich ciągników za 98 000$. Warto wykorzystać go jako typowego siłacza na naszym polu: orka, kultywacja i wożenie ciężkiego sprzętu to jego główna rola. Nie rozwija dużych prędkości, ale przy takich zadaniach i ich nie wymaga. Nie posiada zbędnych gadżetów, jednak legitymuje się mocą 170hp, z możliwością ulepszenia do 261hp. Dzięki temu możesz z powodzeniem go zakupić i nie przejmować się koniecznością szybkiej jego zamiany na inny model.

JCB Fastrac 4220

JCB Fastrac 4220 - Farming Simulator 19: Traktor - jaki wybrać na początek? - Farming Simulator 19 - poradnik do gry
JCB Fastrac 4220

JCB Fastrac 4220 - jeśli masz ochotę wydać nieco więcej pieniędzy, świetnym wyborem będzie model średni od JCB - kosztuje 196 000$. Jest to duży koszt: jednak jeśli zamierzasz osiedlić się daleko od sklepu, ten ciągnik posłuży za świetny transporter. Rozwija 62 km/h, po ulepszeniu silnika 65km/h, co czyni go najszybszym ciągnikiem w tej cenie. Dodatkowo posiada sporo gadżetów, oraz cztery koła skrętne (z możliwością przełączania trybów).