Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 19: Pnie, krzewy - jak usuwać? Farming Simulator 19 porady, wskazówki

W Farming Simulator 19 możesz, jak i w poprzednich seriach, ścinać drzewa i sprzedawać je za dobre ceny. Dobrą opcją jest sadzenie drzew i zbieranie ich na polu. Możesz także ścinać drzewa, które rosną na twoich działkach. W początkowych fazach gry niekoniecznie chcesz na nich zarobić - a jedynie pozbyć się, by zyskać więcej miejsca - możesz to najprościej zrobić kupując piłę motorową w Sklepie za 1000$.

ST 65 T - Farming Simulator 19: Pnie, krzewy - jak usuwać? - Farming Simulator 19 - poradnik do gry
ST 65 T

Po ściętym drzewie niestety pozostanie pień, który nadal uniemożliwia pracę. Aby się go pozbyć, zakup w sklepie maszynę do usuwania pni FIS ST 65 T (znajdziesz ją w kategorii Sprzęt leśniczy). Możesz ją podłączyć do dowolnego ciągnika i po uruchomieniu rozciąć pień i usunąć go.

Inaczej sprawa ma się z krzewami - Farming Simulator 19: Pnie, krzewy - jak usuwać? - Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Inaczej sprawa ma się z krzewami. Rosną licznie i bardzo przeszkadzają w rozgrywce. Aby je usunąć, kup pług (nie może być to kultywator / brony ani głębosz). Pług posiada bowiem opcje tworzenia nowych pól - ta opcja usuwa także krzewy. Użyj więc pługa w miejscu, gdzie rosną krzaki i pozbądź się ich.

Aby ten fragment stał się na nowo pasmem trawy, użyj walca - Meadow Roller Vario, w kategorii sklepu Inne - Farming Simulator 19: Pnie, krzewy - jak usuwać? - Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Aby ten fragment stał się na nowo pasmem trawy, użyj walca - Meadow Roller Vario, w kategorii sklepu Inne. Rozłóż go i przypnij się do jego boku. Przejdź po utworzonym polu, by je usunąć i przywrócić surowy stan gleby porośnięty trawą.