Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 19: Szybka podróż, teleportacja - jak używać? Farming Simulator 19 porady, wskazówki

Farming Simulator 19 umożliwia graczowi szybką podróż po mapie - Farming Simulator 19: Szybka podróż, teleportacja - jak używać? - Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Farming Simulator 19 umożliwia graczowi szybką podróż po mapie. Możesz teleportować się do lokacji "stałych": takich jak skupy, silosy czy sklepy i własne budynki. Otwórz mapę i wybierz interesujące cię miejsce, po czym naciśnij Spację (X na XONE / kwadrat na PS4). Jeśli nie widzisz miejsca, do którego chcesz się udać, upewnij się, że nie jest ono odznaczone na opcjach filtrowania widoku po prawej stronie. Dodatkowo:

  1. Teleportacje są bezpłatne,
  2. Przenosząc się po mapie w inne miejsce nie masz możliwości teleportacji pojazdów! Jeśli znajdujesz się w pojeździe i przeniesiesz się, maszyna pozostanie na dawnym miejscu.
  3. Używając przycisków Tab / Shift+Tab (D-pad na padzie) możesz przełączać się pomiędzy posiadanymi pojazdami,
  4. Używając opcji Reset po kliknięciu na mapie na swój pojazd możesz go przenieść do sklepu. Tracisz jednak wtedy całą jego zawartość: siewnik utraci nasiona, kombajn i naczepa - całe zbiory, a każdy pojazd samojezdny straci zatankowane paliwo.