Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 19: Pracownicy - jak zatrudnić? Farming Simulator 19 porady, wskazówki

Aby zatrudnić pracownika w Farming Simulator 19, by wykonywał za ciebie pracę, jedyne co musisz zrobić to nacisnąć klawisz (B na XONE / kółko na PS4) - Farming Simulator 19: Pracownicy - jak zatrudnić? - Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Aby zatrudnić pracownika w Farming Simulator 19, by wykonywał za ciebie pracę, jedyne co musisz zrobić to nacisnąć klawisz (B na XONE / kółko na PS4). Gdy siedzisz w maszynie (kompletnej: np. w ciągniku musisz mieć zamontowane odpowiednie końcówki) ustaw się przy polu, na którym chcesz rozpocząć pracę i naciśnij klawisz zatrudnienia. Opcjonalnie rozpocznij pracę sam i wtedy wybierz opcję najmu robotnika.

  1. jeśli przy zakończeniu gry miałeś na polach pracujących pracowników, pamiętaj by przydzielić ich na nowo do prac, po wczytaniu gry - są automatycznie zwalniani;
  2. Pracownicy liczą sobie średnio 50-100$ za godzinę pracy; zależy to od użytkowanej maszyny i tego, czy pracuje on w dzień czy w nocy;
  3. Jeśli pracownik stoi zablokowany przez jakiś obiekt (lub np. gdy kombajn jest przepełniony) i nie może wykonać dalej pracy, nadal pobiera pensję.
  4. Gdy pracownik nie chce wykonywać zadanej mu pracy, czasem pomaga rozpoczęcie jej samodzielnie i dopiero wtedy próba przydzielenia do niej pomocnika.
  5. Jeśli sąsiednia działka (która należy do ciebie) jest przedzielona tylko wąskim pasem, jest duża szansa, że pracownik pojedzie pracować także na nią. Pilnuj tego, aby robotnik nie zniszczył twojej pracy!
  6. Możesz zatrudniać kilku pracowników na jednym polu jednocześnie - spraw tylko, aby się nie blokowali,
  7. Tempo pracy pracowników jest tak szybkie, na ile pozwala na to maszyna - jeśli jest to maszyna podpięta pod traktor, a traktor jest za słaby, prędkość będzie niższa. Prędkość jest zaniżona także, gdy sprzęt jest mocno uszkodzony.
  8. Prędkość pracowników zależy również od ustawień tempomatu. Jeśli chcesz więc zatrudnić dwóch pracowników na polu, którzy poruszają się z różną prędkością, ogranicz ją jednemu z nich. Pamiętaj jednak, że jeśli używasz oprysków/ rozrzutników, stracisz dużą część substancji.