Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 5 - poradnik do gry

Far Cry 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak dostać się do Nawiedzonego Domu w Far Cry 5? Far Cry 5 - poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 30 marca 2018

Nawiedzony Dom to jedna z opcjonalnych lokacji w grze Far Cry 5. Zbadanie jej jest częścią misji prepperskiej Nawiedzony Dom O'Hary (O'Hara's Haunted House). Zadanie to może sprawić ci trochę kłopotów, bo wejście do domu strachów jest początkowo zamknięte. Poniższy opis podpowiada jak dostać się do wnętrza Nawiedzonego Domu i informuje również jakie skarby ukryte są na piętrze domu strachów w skrytce prepperskiej.

Dotarcie do Nawiedzonego Domu

Nawiedzony Dom OHary (OHaras Haunted House) znajduje się na granicy regionów Dolina Holland i Rzeka Henbane - Jak dostać się do Nawiedzonego Domu w Far Cry 5? - Far Cry 5 - poradnik do gry

Nawiedzony Dom O'Hary (O'Hara's Haunted House) znajduje się na granicy regionów Dolina Holland i Rzeka Henbane. Miejsce to pokazuje powyższy obrazek.

Wejście do Nawiedzonego Domu jest zamknięte i musisz zacząć od rozwiązania tego problemu - Jak dostać się do Nawiedzonego Domu w Far Cry 5? - Far Cry 5 - poradnik do gry

Wejście do Nawiedzonego Domu jest zamknięte i musisz zacząć od rozwiązania tego problemu.

Zainteresuj się budynkiem mieszkalnym sąsiadującym z Nawiedzonym Domem. Udaj się na jego tyły i w miejscu z obrazka wdrap się na jego dach. Przejdź po dachu aż będziesz mógł zeskoczyć na pokazane na obrazku rusztowanie.

Zeskoczenie na rusztowanie pozwoli ci przejść przez okiennicę i znaleźć się na piętrze budynku - Jak dostać się do Nawiedzonego Domu w Far Cry 5? - Far Cry 5 - poradnik do gry

Zeskoczenie na rusztowanie pozwoli ci przejść przez okiennicę i znaleźć się na piętrze budynku. Odszukaj tu pokazany na obrazku przełącznik, który przywróci dostawy prądu.

Możesz już wejść do Nawiedzonego Domu - Jak dostać się do Nawiedzonego Domu w Far Cry 5? - Far Cry 5 - poradnik do gry

Możesz już wejść do Nawiedzonego Domu. Mijaj kolejne "atrakcje" aż dotrzesz do miejsca gdzie można wspiąć się na strych. Tu właśnie tu znajduje się skrytka prepperska. Odnajdziesz dużą ilość gotówki, 3 czasopisma talentów (każde z nich dodaje 1 punkt talentów) oraz amunicję.