Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

LEGO Marvel Super Heroes 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
LEGO Marvel Super Heroes 2 - poradnik do gry

LEGO Marvel Super Heroes 2 - poradnik do gry

Świat z klocków czeka na ratunek. W poradniku do LEGO Marvel Super Heroes 2 znajdziesz dokładną solucję, porady dotyczące rozgrywki, sterowanie czy lokalizacje minizestawów, postaci oraz sekretnych klocków.

Ostatnia aktualizacja: 17 listopada 2017

LEGO Marvel Super Heroes 2 to kolejna odsłona znanych gier przygodowych tworzonych przez studio Traveller's Tales. Tym razem przyjdzie ci stoczyć walkę ze złem w uniwersum Marvela, a do dyspozycji będziesz mieć cały wachlarz komiksowych postaci. Niniejszy poradnik to kompletny zbiór wszystkich aktywności w grze i został on podzielony na mnóstwo pomniejszych rozdziałów, by pomóc ci w nawigacji.

Porady i FAQ

Pierwsze rozdziały solucji prezentują porady ogólne skierowane do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z grami LEGO. Znajdziesz tutaj omówienie podstawowych zagadnień takich jak różowe i złote klocki, sposoby poruszania się po mapie oraz metody odblokowania postaci. Nie zabrakło tutaj również omówienia głównej bazy (Siedziba Avengers) oraz aktywności, które możesz tam znaleźć. Znajdziesz tu także odpowiedzi na wiele pytań, czyli jak szybko zarabiać monety, czy w jaki sposób przejść grę w 100%.

Opis przejścia

Kolejne rozdziały prezentują już rdzeń całego poradnika, czyli bogato ilustrowany opis przejścia wszystkich dostępnych misji głównych w grze. W rozdziałach tych znajdziesz całe mnóstwo podpowiedzi, które pomogą ci uporać się z bossami, czy trudniejszymi momentami w grze.

  1. Misja 1 - Czy ktoś pokona Esona?
  2. Misja 2 - Z Avengers dookoła świata

Sekrety

W niniejszym poradniku nie mogło oczywiście zabraknąć rozdziałów poświęconych przedmiotom kolekcjonerskim. Znajdziesz tutaj szczegółowe omówienie zagadek logicznych przygotowanych przez twórców gry oraz lokalizację każdego minizestawu, złotego i różowego klocka, postaci w opałach i żetonu postaci. Dzięki tej części poradnika będziesz mógł bez problemu znaleźć każdy sekret i przejść grę w 100%.

Zwieńczeniem poradnika jest rozdział poświęcony technicznemu aspektowi gry wraz z wymaganiami sprzętowymi PC. Znajdziesz tutaj krótki opis tematu, który zainteresuje graczy korzystających z tej platformy.

Poradnik do LEGO Marvel Super Heroes 2 zawiera:

  1. Liczne porady dla początkujących oraz pomocne wskazówki;
  2. Dokładny opis przejścia wszystkich misji w grze wraz z odpowiednio przygotowanymi zdjęciami;
  3. Lokację wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich;
  4. Omówienie kwestii technicznej gry na komputery osobiste oraz wymagania sprzętowe.

Jacek Winkler (www.gry-online.pl)

Informacje o LEGO Marvel Super Heroes 2 - poradnik do gry

Autor : Jacek "Ramzes" Winkler

Ostatnia aktualizacja : 19 grudnia 2017

Poradnik zawiera : strony: 75, ilustracje: 557 , mapy i obrazki z oznaczeniami: 8.

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w LEGO Marvel Super Heroes 2 - poradnik do gry