Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Ambona łowców (Hunter's Blind) | Południk, solucja Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Ambona Łowców. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Aktywuj zadanie

Zadanie pojawi się automatycznie po zakończeniu wcześniejszej misji z wątku Loży Łowców - Łowy dla Loży. Porozmawiaj z Tanalah, żeby podjąć działania w ramach misji. Gdy udasz się do niej poprosi cię, żebyś wyszedł poza siedzibę Loży.

Atak maszyn

Po wyjściu z budynku od razu zauważysz Tanalah. Kobieta nie jest sama. Ilsadi opowie ci o Jastrząbłyskach, które atakują jej schronienie. Okazuje się, że Loża odrzuciła zlecenie, bo wynagrodzenie było za niskie. Aloy zgadza się zapolować wspólnie z Tanalah na Jastząbłyski. Aby kontynuować zadanie udaj się do osady Samotne Światło.

Po dotarciu do osady zauważysz, że jest ona atakowana przez Jastrząbłyski - Horizon Zero Dawn: Ambona łowców (Hunters Blind) | Południk, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po dotarciu do osady zauważysz, że jest ona atakowana przez Jastrząbłyski. Skorzystaj z płonących strzał, żeby je podpalać, dzięki czemu błyskawicznie się ich pozbędziesz. Będziesz musiał odeprzeć dwie fale maszyn, ale ostatecznie nie będzie ich zbyt wiele. Po wyeliminowaniu ostatniej z nich podejdź do Tanalah i ilsadi.

Siedlisko Jastrząbłysków

W rozmowie z kobietami Aloy zobowiązuje się znaleźć źródło ataków Jastrząbłysków - Horizon Zero Dawn: Ambona łowców (Hunters Blind) | Południk, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

W rozmowie z kobietami Aloy zobowiązuje się znaleźć źródło ataków Jastrząbłysków. Udaj się w miejsce wskazane znacznikiem zadania, żeby je kontynuować. Tam będziesz musiał stawić czoła jeszcze dwóm maszynom. Gdy uda ci się je wyeliminować zbadaj obszar ich siedliska, żeby znaleźć przyczynę ataków.

Myśliwi

Wespnij się na skalną półkę i uruchom Fokus - Horizon Zero Dawn: Ambona łowców (Hunters Blind) | Południk, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Wespnij się na skalną półkę i uruchom Fokus. Dzięki temu szybko znajdziesz ślady, które prowadzą na wschód. Podążaj ich topem, a doprowadzą cię do kryjówki myśliwych. Podczas krótkiego dialogu będziesz musiał zdecydować czy stawisz im czoła w walce, czy pójdziesz na kompromis. Jeśli postanowisz im pomóc, to wystarczy, że zdobędziesz jedno Serce Kłapaka. Możesz też ich zabić.

Zakończenie zadania

Ostatecznie na miejscu pojawi się Tanalah i poinformuje cię, że chce sponsorować twoje działania w Loży. Udaj się do siedziby organizacji i spotkaj się tam z nią. Kobieta poinformuje Ahsisa, że zamierza cię sponsorować i Aloy zostanie przyjęta w szeregi Loży. Tym samym zadanie zostanie zakończone.