Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Łowy dla Loży (Hunting for the Lodge) | Południk, solucja Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Łowy dla Loży. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Aktywuj zadanie

Misja pojawi się w dzienniku po rozmowie z jednym z łowców na ulicach Południka - Horizon Zero Dawn: Łowy dla Loży (Hunting for the Lodge) | Południk, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Misja pojawi się w dzienniku po rozmowie z jednym z łowców na ulicach Południka. Udaj się do siedziby Loży Łowców w Południku, żeby kontynuować zadanie.

Jeśli nie zaliczyłeś do tej pory wszystkich trzech wyzwań dla dowolnego terenu łowieckiego, to nie będziesz mógł wejść do budynku. Ligan przy drzwiach zatrzyma cię i wpuści dopiero gdy ukończysz dowolny z terenów przynajmniej na poziomie średnim (Półsłońca). Gdy tak się stanie misja zostanie zaktualizowana, a ty będziesz mógł tutaj wrócić by podjąć dalsze działania w ramach misji.

Znajdź sponsora

Gdy Aloy będzie godna wejścia do budynku Loży, to od razu zostanie poinformowana, że nie może zostać członkiem zgromadzenia do czasu, aż znajdzie sobie sponsora.

Podążaj zgodnie ze znacznikiem, a znajdziesz Ahsisa. W rozmowie z mężczyzną dowiesz się kto z członków Loży byłby w stanie sponsorować Aloy. Twoim następnym krokiem będzie zwrócenie się do niej o pomoc.

W rozmowie z Tanalah dowiesz się co dokładnie musisz zrobić, żeby członkowie Loży wzięli na poważnie twoją kandydaturę. Okazuje się, że musisz pokonać trzy Piłozęby, dwa Niszczyciele i jednego Nękacza. Każda z maszyn zaoferuje ci trofeum, które musisz dostarczyć na dowód udanych łowów, więc nie wystarczy, że pokonasz maszyny, ale musisz jeszcze przeszukać ich ciała.

Zbierz trofea

Pamiętaj, żeby pozostawić zadanie aktywne w dzienniku i udać się w miejsca wskazane znacznikiem. Polowanie na żadną z wymaganych maszyn nie jest łatwe, ale na dłuższą metę powinno ci się udać. Wszystkie z wymaganych maszyn łączy duża podatność na ogień, co możesz łatwo wykorzystać w polowaniu.

W siedlisku Piłoząba znajdziesz tylko dwie maszyny, więc koniecznie będziesz musiał udać się do drugiego punktu. Taka sama sytuacja jest w przypadku Niszczycieli. Dla pojedynczego siedliska zastaniesz tylko jedną maszynę. Najtrudniejsze zadanie czeka na ciebie w siedlisku Nękaczy. Są tam trzy maszyny i będą atakować cię w grupie. Po zabiciu dowolnej z nich podbiegnij do ciała, przeszukaj je i skorzystaj z szybkiej podróży, żeby udać się w bezpieczne miejsce.

Zakończ zadanie

Gdy uda ci się zebrać wszystkie wymagane surowce, to wróć do Loży. Dostarcz trofea Ahsisowi, a zadanie zostanie zakończone.