Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Dziwaczna propozycja (A Curious Proposal) | Solucja Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Dziwaczna propozycja. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Aktywuj zadanie

Zadanie pojawi się w dzienniku po rozmowie z Fernundem w Jasnym Targu. Zapewnia on Aloy, że we wskazanym przez niego miejscu ukryto starożytny artefakt, w którego posiadanie może wejść. Aloy postanawia zbadać sprawę.

Przebieg zadania

W pierwszej kolejności udaj się do miejsca, które wskazał Fernund - Horizon Zero Dawn: Dziwaczna propozycja (A Curious Proposal) | Solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

W pierwszej kolejności udaj się do miejsca, które wskazał Fernund. Gdy znajdziesz się w obszarze wskazanym znacznikiem uruchom Fokus, a na widocznej powyżej półce skalnej znajdziesz skrzynię. Nie powinieneś mieć problemów z dotarciem do niej. W lokacji jest masa uchwytów, które ułatwią wspinaczkę. Zbadaj skrzynię.

Okazuje się, że skrzynia jest pusta, a cała historia została zmyślona. Fernund przyprowadził przyjaciół, którzy mają pomóc mu zabić Aloy. Możesz wybić ich wszystkich, albo uciec z miejsca zdarzenia. Przeciwników będzie jedynie sześciu i walka z nimi odbędzie się w dwóch fazach. Są całkiem odporni na ciosy i ostrzał, więc postaraj się celować w głowę, żeby błyskawicznie wyeliminować zagrożenie.

Niezależnie od tego czy podejmiesz walkę, czy zdecydujesz się uciec w dalszej części zadania musisz namierzyć Fernunda, który ukrył się w Podgrodziu Południka - Horizon Zero Dawn: Dziwaczna propozycja (A Curious Proposal) | Solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Niezależnie od tego czy podejmiesz walkę, czy zdecydujesz się uciec w dalszej części zadania musisz namierzyć Fernunda, który ukrył się w Podgrodziu Południka. Udaj się w miejsce wskazane znacznikiem zadania. Gdy będziesz wystarczająco blisko z pewnością usłyszysz jego głos.

Ostatnia część zadania to rozmowa z mężczyzną. Bez względu na to jaką podejmiesz decyzję w trakcie dialogu, zadanie zostanie w tym momencie zakończone, a nagroda wpłynie na twój konto.