Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Sprawiedliwość słońca (Sun's Judgement) | Horizon Zero Dawn Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Sprawiedliwość słońca. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Aktywuj zadanie

Zadanie pojawia się po rozmowie z właścicielką jednego ze straganów w Jasnym Targu. Okazuje się, że ktoś regularnie ją okrada. W ramach misji Aloy musi udać się we wskazane miejsce i zbadać sprawę.

Poszukaj śladów złodzieja

W pierwszej kolejności udaj się do magazynu - Horizon Zero Dawn: Sprawiedliwość słońca (Suns Judgement) | Horizon Zero Dawn - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

W pierwszej kolejności udaj się do magazynu. Tam szybko zorientujesz się, że część beczek została niedawno przemieszczona. Zbadaj je, a Aloy znajdzie ślady, za którymi musisz podążać, żeby ustalić sprawcę. Ostatecznie trop się urywa i nie pozostaje ci nic innego jak zbadać pobliski teren.

Tuż na końcu śladów zauważysz stertę owoców - Horizon Zero Dawn: Sprawiedliwość słońca (Suns Judgement) | Horizon Zero Dawn - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Tuż na końcu śladów zauważysz stertę owoców. Zbadaj je, że by kontynuować zadanie. Okazuje się, że porzuconych owoców jest więcej. Uruchom Fokus, a zobaczysz kolejną stertę na południu od miejsca w którym urywa się trop. Udaj się w tym kierunku i wypatruj dalszych śladów. Podążając za pozostawionymi owocami dotrzesz do wielkiej ich sterty. Zbadaj je.

Pokonaj maszyny

Aloy znajdzie kolejne ślady, które możesz podświetlić Fokusem. Podążaj za tropem. Po chwili będziesz musiał wspiąć się na skałę, za którą spotkasz sprawcę całego zamieszania. Okazuje się, że został osaczony przez Jastrząbłyski. Wyeliminuj je za pomocą ognia, aby posunąć zadanie naprzód.

W ogólnym zamieszaniu złodziejowi udaje się uciec, ale gdy znajdziesz się na dole wystarczy skorzystać z Fokusa, żeby odnaleźć jego ślady - Horizon Zero Dawn: Sprawiedliwość słońca (Suns Judgement) | Horizon Zero Dawn - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

W ogólnym zamieszaniu złodziejowi udaje się uciec, ale gdy znajdziesz się na dole wystarczy skorzystać z Fokusa, żeby odnaleźć jego ślady. Podążaj za nimi a szybko dotrzesz do jego kryjówki. Po krótkim dialogu zadanie zostanie zakończone.