Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Słońce spadnie (The Sun Shall Fall) solucja Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Słońce spadnie. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Omawiana misja pojawi się w dzienniku wraz z ukończeniem poprzedniego zadania z wątku Erenda - Na ziemie graniczne. Aby rozpocząć realizację zadania udaj się do Pałacu w Południku. Tam porozmawiaj z Avadem. Po dłuższej sekwencji dialogowej misja zostanie zaktualizowana.

Udaj się w miejsce, które wskazuje znacznik - Horizon Zero Dawn: Słońce spadnie (The Sun Shall Fall) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Udaj się w miejsce, które wskazuje znacznik. Na miejscu pojawi się krótki przerywnik filmowy. Zaraz po nim zbliż się do ładunku, który pozostawił Dervahl. Następnie udaj się na piętro i przy użyciu Fokusa zbadaj otoczenie. Poza beczkami znajdziesz tam też widoczny na powyższym obrazku uchwyt. Po wejściu w interakcję z nim możliwe będzie zepchnięcie beczek za okno, co powinieneś uczynić.

Ostatecznie dojdzie do wybuchu - Horizon Zero Dawn: Słońce spadnie (The Sun Shall Fall) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Ostatecznie dojdzie do wybuchu. Erend uda się do pałacu, a twoim zadaniem jest zbadanie dziedzińca w pobliżu spalonego domu. Szybko znajdziesz ślady, które prowadzą w kierunku centrum miasta. Podążaj za nimi. Ślady zaprowadzą cię do jednego z domów w Południku. Zejdź do piwnicy w budynku, a zobaczysz, że utworzono tam przejście pomiędzy miastem a terenem pałacu. Podążaj tajnym przejściem.

Gdy znajdziesz się w pobliżu ścianki wspinaczkowej złap za widoczny na obrazku uchwyt - Horizon Zero Dawn: Słońce spadnie (The Sun Shall Fall) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Gdy znajdziesz się w pobliżu ścianki wspinaczkowej złap za widoczny na obrazku uchwyt. Cały czas kieruj się w dół i w lewo, a Aloy złapie właściwe uchwyty. Gdy będziesz bliżej mostu zacznij się wspinać, a szybko znajdziesz się w tunelu, który biegnie pod głównym przejściem na moście. Podążaj przed siebie, a szybko trafisz na dwóch najemników. Zabij ich i udaj się schodami do wyższego poziomu Pałacu.

Tam czeka cię krótka scenka, po której musisz zniszczyć urządzenie, którym Dervahl ogłuszył Erenda i Avada - Horizon Zero Dawn: Słońce spadnie (The Sun Shall Fall) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Tam czeka cię krótka scenka, po której musisz zniszczyć urządzenie, którym Dervahl ogłuszył Erenda i Avada. Następnie rusz za Dervahlem i staw czoła jemu i jego ludziom.

Główny przeciwnik dysponuje silnym działem, które wysyła fale, które ranią i odrzucają Aloy w tył. Poślij w jego kierunku kilka strzał, rób dużo uników i postaraj się najpierw wykluczyć jego dwóch kompanów. Dervahl jest też podatny na obrażenia w zwarciu, aczkolwiek uważaj, bo sam potrafi zadać niezłe obrażenia gdy się zbliżysz.

Gdy uda ci się go pokonać okaże się, ze wezwał do pomocy maszyny - Horizon Zero Dawn: Słońce spadnie (The Sun Shall Fall) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Gdy uda ci się go pokonać okaże się, ze wezwał do pomocy maszyny. Twoim celem jest unieszkodliwienie Jastrząbłysków. Podpalaj je nakładając na łuk kilka strzał jednocześnie, lub strzelając pojedynczymi strzałami. Gdy uporasz się z jedną partią maszyn, to nadleci kolejna. Ostatecznie będziesz musiał pokonać siedem Jastrząbłysków. Po wszystkim porozmawiaj z Dervahlem.

Następnie czeka cię krótka scenka, po której możesz porozmawiać z każdą z osób związaną z zadaniem. Po rozmowie z ostatnią z nich misja i wątek Erenda zostaną zakończone.