Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Powód do zmartwień, pożegnanie (Cause for Concern, Farewell) Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Powód do zmartwień - pożegnanie. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pozwolą ci ukończyć zadanie możliwie najkorzystniej.

Aktywuj zadanie

Zadanie pojawi się w dzienniku po oczyszczeniu ostatniego z sześciu obozów bandytów, które rozsiane są po całej mapie. Aby rozpocząć realizację zadania musisz porozmawiać z Nilem, którego miałeś okazję poznać przy okazji odbijania osad z rąk bandytów.

Spotkaj się z Nilem

Nila znajdziesz w miejscu oznaczonym znacznikiem zadania - Horizon Zero Dawn: Powód do zmartwień, pożegnanie (Cause for Concern, Farewell) - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Nila znajdziesz w miejscu oznaczonym znacznikiem zadania. Porozmawiaj z nim. Po krótkim dialogu Nil poprosi cię, żebyś spotkał się z nim w kryjówce na południe od Południka. Udaj się tam, żeby kontynuować zadanie. Do wskazanego przez niego miejsca najłatwiej dostać się wspinając po ścianie. Uchwyty znajdziesz na południowo-zachodnim stoku góry.

Na miejscu porozmawiaj z Nilem - Horizon Zero Dawn: Powód do zmartwień, pożegnanie (Cause for Concern, Farewell) - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Na miejscu porozmawiaj z Nilem. Okazuje się, że żołnierz przyprowadził cię w to odludne miejsce, bo oczekuje, że staniesz z nim do walki. Możesz przyjąć zadanie lub je odrzucić, decyzja należy do ciebie.

Odrzuć propozycję

Jeśli zdecydujesz się odpuścić walkę, to Nil będzie rozczarowany, ale uszanuje twoją decyzję. Zadanie zostanie zakończone, a on sam zniknie z obszaru po zapisaniu stanu gry.

Przyjmij propozycję

Możesz przyjąć propozycję. Czeka cię wtedy walka z żołnierzem. Staraj się unikać zwarcia, bo Nil zadaje pokaźne obrażenia swoim mieczem. Przydatna będzie umiejętność nakładania kilku strzał jednocześnie. W zależności od wyposażenia którym dysponujesz 2-3 serie wymierzone w głowę powinny go wyeliminować.

Po wszystkim porozmawiaj z Nilem. Podczas rozmowy żołnierz umrze, a zadanie zostanie zakończone.