Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Młot i stal (Hammer and Steel) | Wolnogóra, solucja Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Młot i stal. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pozwolą ci ukończyć zadanie możliwie najkorzystniej.

Aktywacja zadania

Znacznik zadania w Wolnogórze pojawi się dopiero po wykonaniu misji Góra Kłopotów, do której solucję znajdziesz w dedykowanym rozdziale niniejszego poradnika. Porozmawiaj z Kaelufe, a poprosi cię o odnalezienie dwóch myśliwych, którzy wyruszyli na polowanie i od dłuższego czasu nie ma od nich wieści. Zanim pójdziesz ich szukać możesz o całym zajściu poinformować Petrę.

Uwaga: Zadanie zakwalifikowano do ok. 20 poziomu Aloy, ale może być zbyt wymagające, żeby wykonać je na tym etapie. Możesz obniżyć poziom trudności gry na czas pojedynczej misji lub wrócić do niej ok. 40 poziomu.

Przebieg zadania

Miejsce wskazane znacznikiem zadania znajduje się daleko na północny zachód od osady, więc postaraj znaleźć sobie jakiegoś wierzchowca - Horizon Zero Dawn: Młot i stal (Hammer and Steel) | Wolnogóra, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Miejsce wskazane znacznikiem zadania znajduje się daleko na północny zachód od osady, więc postaraj znaleźć sobie jakiegoś wierzchowca. Zaginionych myśliwych znajdziesz pod łukiem widocznym na obrazku. Z daleka usłyszysz ich kłótnię. Porozmawiaj z nimi, żeby kontynuować misję. W czasie rozmowy możesz zdecydować, czy chcesz aby ci towarzyszyli, czy rozwiążesz sprawę w pojedynkę. Niezależnie od poziomu, ich obecność zawsze nieco ułatwi zadanie.

Twoim celem jest namierzenie wszelkich śladów po konwoju. Skorzystaj z Fokusa, a proces przebiegnie sprawnie. Gdy zbliżysz się do punktu docelowego, to zobaczysz konwój złożony z trzech wielkich Behemotów, którym towarzyszą trzy kolejne maszyny. Twoim zadaniem jest wyeliminowanie ich wszystkich.

Zadanie to będzie wymagające nawet na wysokim poziomie postaci - Horizon Zero Dawn: Młot i stal (Hammer and Steel) | Wolnogóra, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Zadanie to będzie wymagające nawet na wysokim poziomie postaci. Najlepiej znajdź jakieś wzniesienie - sugeruję klif po drugiej stronie rzeki przy której wędruje konwój. Po zaatakowaniu dowolnej maszyny musisz liczyć się z bardzo wymagającą i długą walką. Przygotuj solidne zapasy środków leczniczych i komponentów, z których stworzysz kolejne strzały. Uważaj szczególnie na kamienie, którymi rzucają Behemoty. Pozostałe ataki nie powinny być groźne jeśli znajdziesz się dostatecznie wysoko.

Po wszystkim przeszukaj maszyny i zdobądź dziewięć sztuk surowca, którego potrzebuje Petra. Dostarcz go jej, a zadanie zostanie zakończone.