Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Popyt i podaż (Demand and supply) | Solucja Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Popyt i podaż. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pozwolą ci ukończyć zadanie możliwie najkorzystniej.

Aktywuj zadanie

Zadanie możesz rozpocząć od rozmowy z dwoma spierającymi się kupcami w Podgrodziu Południka. Po krótkim dialogu złożą ci ofertę, w ramach której zapłacą ci za jasno sprecyzowane części maszyn. Chodzi konkretnie o dwie Soczewki, które musisz pozyskać zabijając Długonoga i Kłapaka.

Przebieg zadania

Zadanie nie narzuca ci konkretnej maszyny, ani też nie gwarantuje, że każda pokonana maszyna zostawi po sobie soczewkę, więc pozyskanie komponentów może zająć nieco czasu. Pamiętaj, że Kłapaki są szczególnie wrażliwe na ogień, a Długonogi na porażenia.

Po zebraniu obu elementów zadanie zostanie zaktualizowane, udaj się do Podgrodzia, żeby wymienić towar za okruchy metalu - Horizon Zero Dawn: Popyt i podaż (Demand and supply) | Solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po zebraniu obu elementów zadanie zostanie zaktualizowane, udaj się do Podgrodzia, żeby wymienić towar za okruchy metalu.

Zakończenie zadania

Po rozmowie z kupcami i dostarczeniu im komponentów zapłata wpłynie na twoje konto, a zadanie zostanie zakończone.