Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Horizon Zero Dawn - Obozy Bandytów
Horizon Zero Dawn - Obozy Bandytów
Powiększ mapę

Horizon Zero Dawn: Obozy Bandytów - mapa Poradnik i solucja Horizon Zero Dawn

W poniższym rozdziale znajdziesz szereg przydatnych informacji, które ułatwią konfrontację z bandytami i pozwolą oczyścić wszystkie obozy przez nich opanowane.

Każdy z obozów opisano w stosownej sekcji.

1. Diable Pragnienie (Devil's Thirst)

Wzmianka o obozie pojawi się tuż po opuszczeniu Obręczy - Horizon Zero Dawn: Obozy Bandytów - mapa - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Wzmianka o obozie pojawi się tuż po opuszczeniu Obręczy. Na mapie pojawi się zielony wykrzyknik. Po rozmowie z Nilem dziennik zostanie rozwinięty o nowy wpis w osobnej kategorii. Mężczyzna poprosi cię o pomoc w wyeliminowaniu bandytów. Dołącz do niego w wyznaczonym miejscu, żeby kontynuować zadanie.

W czasie dialogu możesz zdecydować, czy postanowisz oczyścić obóz przy jego udziale, czy stawisz czoła bandytom samotnie. Tutaj wszystko zależy od poziomu Aloy na którym realizujesz zadanie. Nil zabierze trochę punktów doświadczenia zabijając wybranych przeciwników, ale będzie realnym wsparciem podczas misji.

Największym zagrożeniem w czasie misji są wojownicy z pałkami. Zadają bardzo duże obrażenia, więc wyposaż się w zbroję, która zapewnia trochę odporności na obrażenia zadane w zwarciu. Poza tym pamiętaj, że wraz z ujawnieniem się uruchamiasz alarm. Patrz za siebie, bo szybko pojawią się tam dodatkowe oddziały bandytów.

Wraz ze śmiercią ostatniego z bandytów misja zostanie zaktualizowana. Porozmawiaj z Nilem, a zadanie zostanie zakończone.

Nagroda - 5,000 punktów doświadczenia.

2. Dwuząb (Two-Teeth)

Misja dotycząca oczyszczenia obozu pojawi się w dzienniku gdy tylko się do niego zbliżysz. Cel jest taki sam jak poprzednio, czyli wyeliminowanie wszystkich bandytów w obozie. Jeśli uda ci się tego dokonać i nie zostaniesz wykryty, to zadanie przebiegnie stosunkowo łatwo.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie