Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: W obcych krajach (In Foreign Lands) | Wieża Dnia, solucja Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania W obcych krajach. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Aktywuj zadanie

Misja pojawi się w dzienniku po rozmowie z dowódcą Wieży Dnia - Kapitanem Balahnem. Twoim zadaniem jest zbadanie losów zaginionych podopiecznych Balahna. W tym celu musisz cofnąć się na ziemie Nora i przeszukać opuszczoną wioskę.

Zbadaj wioskę

Punkt startowy misji znajduje się nieopodal skażonej wioski, którą oczyszczałeś w związku z wątkiem głównym. Przenieś się do pobliskiego ogniska lub pokonaj drogę w dowolny inny sposób.

Zaraz obok ogniska znajdziesz zwłoki jednego z żołnierzy - Horizon Zero Dawn: W obcych krajach (In Foreign Lands) | Wieża Dnia, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Zaraz obok ogniska znajdziesz zwłoki jednego z żołnierzy. Skorzystaj z Fokusa, żeby je namierzyć, a następnie je zbadaj. Okazuje się, że oddział Balahna wycofał się z wioski. Ponownie użyj Fokusa w pobliżu ciała, żeby znaleźć ich trop. Podążaj za nim. Tuż obok koryta rzeki znajdziesz kolejne ciało, które możesz zbadać jeśli chcesz. Nie mniej jednak twoim głównym celem jest podążanie śladami żołnierzy.

Znajdź żołnierzy

Wraz z końcem tropu znajdziesz żołnierski hełm, który należy sprawdzić - Horizon Zero Dawn: W obcych krajach (In Foreign Lands) | Wieża Dnia, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Wraz z końcem tropu znajdziesz żołnierski hełm, który należy sprawdzić. Następnie ponownie skorzystaj z Fokusa, znajdź dalszy trop i podążaj jego śladem. Na końcu drogi trafisz wprost nad jezioro. Zbadaj krew na brzegu i przepłyń jeziorem na wyspę wskazaną znacznikiem zadania. W pobliżu jeziora kręci się kilka maszyn, więc warto skorzystać z Fokusa i poznać ich położenie przed wejściem do wody.

Na wyspie znajdziesz dalszy trop, który oznaczony jest też śladami krwi - Horizon Zero Dawn: W obcych krajach (In Foreign Lands) | Wieża Dnia, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Na wyspie znajdziesz dalszy trop, który oznaczony jest też śladami krwi. Podążając śladami trafisz na mówiącego do siebie Lakhira. Porozmawiaj z nim. W czasie rozmowy okaże się, że wojownik nie zdecyduje się wrócić do swojego garnizonu bez łuku.

Kłapak

Łuk znajduje się w trzewiach maszyny, którą mogłeś zobaczyć w pobliżu. Zabij Kłapaka, żeby kontynuować zadanie.

Wystarczy, że ustawisz się na szczycie skały i poczekasz aż się zbliży - Horizon Zero Dawn: W obcych krajach (In Foreign Lands) | Wieża Dnia, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Wystarczy, że ustawisz się na szczycie skały i poczekasz aż się zbliży. Skorzystaj z płonących strzał i strzelaj w dowolny z punktów, aczkolwiek najlepszy efekt da podpalenie zbiornika na jego grzbiecie. W ten sposób stwór eksploduje kilkukrotnie. Jedynym zagrożeniem z jego strony są lodowe pociski, które działają obszarowo zadając obrażenia w czasie. Jesli strzeli w twoim kierunku to poczekaj aż lód pokryje obszar i wyjdź z zasięgu jego rażenia.

Zakończ zadanie

Po wygranej walce przeszukaj stwora, żeby odzyskać łuk, który należał do Lakhira. Oddaj broń żołnierzowi, a zadanie zostanie zakończone.