Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Szczęście w łowach (Luck of the Hunt) | Korona matki, solucja Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Szczęście w łowach. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Początek zadania

Zadanie rozpoczniesz rozmawiając z Taimem, którego spotkasz na ganku jednego z domów w Koronie Matki - Horizon Zero Dawn: Szczęście w łowach (Luck of the Hunt) | Korona matki, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Zadanie rozpoczniesz rozmawiając z Taimem, którego spotkasz na ganku jednego z domów w Koronie Matki. W ramach misji musisz zdobyć kilka skór dzika, a także odzyskać pierścień, który Taim zgubił podczas łowów.

Upoluj dziki

Tereny łowieckie na których polował Taim znajdziesz niedaleko Korony Matki. Podążaj za znacznikiem, a szybko trafisz na las, o którym wspominał zlecający zadanie.

Skorzystaj z Fokusa, żeby wykryć wszystkie istoty w okolicy - Horizon Zero Dawn: Szczęście w łowach (Luck of the Hunt) | Korona matki, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Skorzystaj z Fokusa, żeby wykryć wszystkie istoty w okolicy. Jak widzisz na powyższym obrazku, wprawdzie jest tutaj mnóstwo dzików, ale możesz trafić również na sygnał Piłozęba. W rejonie jest sporo miejsc w których możesz się ukryć, więc przeskanuj Piłozęba Fokusem i oznacz sobie jego ścieżkę. Następnie skradając się od krzaków do krzaków wyeliminuj z łuku odpowiednią liczbę dzików.

Piłozęba łatwo wyeliminować za pomocą kilku lin rozciągniętych między drzewami, więc zrób to jeśli tylko ułatwi ci to misję. Ostatecznie możesz zabić wszystkie dziki z ukrycia, bo ścieżka Piłozęba jest dosyć długa i masz dzięki temu sporo czasu na swobodne działania.

Odzyskaj pierścień

Po zabiciu dzików czas udać się na drugi brzeg rzeki w poszukiwaniu pierścienia - Horizon Zero Dawn: Szczęście w łowach (Luck of the Hunt) | Korona matki, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po zabiciu dzików czas udać się na drugi brzeg rzeki w poszukiwaniu pierścienia. Ten możesz znaleźć całkiem szybko, jeśli udasz się w miejsce wskazane znacznikiem przeprawiając się wcześniej przez rzekę. Znajdź widoczne na obrazku truchło dzika i przeszukaj je, a znajdziesz zagubiony przedmiot. Dzik leży niedaleko koryta rzeki, więc z pewnością go nie przeoczysz. W pobliżu kręci się kilka czujek i stado Żuwaczy, ale jeśli podkradniesz się, to nie będziesz musiał stawiać im czoła.

Zakończenie zadania

Jeśli wykonałeś obydwa cele zadania, to możesz już wrócić do Taima. Nie znajdziesz go jednak a ganku chaty, a przy ognisku leżącym tuż za północną bramą osady. Po krótkiej rozmowie zadanie zostanie zakończone.