Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Miasto Słońca (City of The Sun) solucja Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Miasto Słońca. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Zadanie rozpocznie się po wkroczeniu do Wieży Dnia. Twoim celem jest znalezienie Olina i zdobycie wszelkich informacji dotyczących jego powiązań z kultystami. W pierwszej kolejności musisz dostać się do miasta Południk.

Na miejscu musisz spotkać się z Erendem - Horizon Zero Dawn: Miasto Słońca (City of The Sun) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Na miejscu musisz spotkać się z Erendem. Kieruj się w miejsce oznaczone znacznikiem zadania. Po dotarciu do wskazanego punktu zobaczysz przerywnik filmowy. Następnie czeka cię rozmowa z Erendem. Ostatecznie mężczyzna zaprowadzi cię do domu Olina, a ty będziesz mógł go przeszukać.

Na miejscu uruchom Fokus i zbadaj nim podłogę na parterze - Horizon Zero Dawn: Miasto Słońca (City of The Sun) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Na miejscu uruchom Fokus i zbadaj nim podłogę na parterze. Po chwili znajdziesz drzwi, które prowadzą do piwnic. Niestety nie dysponujesz kluczem, którym mógłbyś je otworzyć. Udaj się na piętro, a stamtąd po drabinie na najwyższy poziom budynku. Znajdziesz tam metalowe sztaby, które możesz zepchnąć żeby wyłamać wrota. Zejdź na dół i wkrocz do piwnic.

Po lewej od wejścia znajdziesz hologram - Horizon Zero Dawn: Miasto Słońca (City of The Sun) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po lewej od wejścia znajdziesz hologram. Przeskanuj go Fokusem, a zobaczysz krótką scenkę. Poza tym, znajdziesz tam też dziennik Olina. Zbadaj go, żeby posunąć zadanie naprzód. Po zapoznaniu się z nim skieruj Fokus na mapę wiszącą na ścianie. Użyj interakcji.

Po wszystkim porozmawiaj z Erendem. Wyjaśnij mu, że Fokus pozwala ci widzieć więcej detali, a poprosi cię o pomoc w odnalezieniu zabójców jego siostry. W dzienniku pojawi się dodatkowe zadanie - The Field of the Fallen, którego rozwiązanie znajdziesz w dedykowanym rozdziale.

W ramach bieżącego zadania musisz udać się do miejsca w którym przebywa Olin. Skorzystaj z ogniska znajdującego się najbliżej punktu docelowego, a następnie znajdź wierzchowca i trzymaj się drogi. Gdy będziesz zbliżał się do miejsca w którym znajdziesz Olina, możesz trafić na pomniejsze oddziały kultystów. Staraj się neutralizować je tak, żeby nie alarmować pozostałych wrogów.

Wskocz na miejsce widoczne na obrazku i kieruj się w stronę znacznika - Horizon Zero Dawn: Miasto Słońca (City of The Sun) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Wskocz na miejsce widoczne na obrazku i kieruj się w stronę znacznika. Zobaczysz krótką scenkę w czasie której okaże się, że Fokusy przestały działać. Twoim celem jest wyeliminowanie wszystkich kultystów i towarzyszących im Skazicieli.

Skorzystaj z drabin, żeby dostać się na górny poziom wykopalisk - Horizon Zero Dawn: Miasto Słońca (City of The Sun) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Skorzystaj z drabin, żeby dostać się na górny poziom wykopalisk. Tam możesz dyskretnie wyeliminować kilku kultystów. Gdy Olin dowie się, że żyjesz, to pomoże ci w walce. Nie jest jednak zbyt wytrzymały, więc główny ciężar starcia musisz wziąć na siebie. Najlepszym sposobem na neutralizowanie Skazucieli, jest podpalanie ich.

Po walce porozmawiaj z Olinem - Horizon Zero Dawn: Miasto Słońca (City of The Sun) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po walce porozmawiaj z Olinem. Rozmowa rozjaśni szereg kwestii fabularnych. Na jej końcu możesz zadecydować o dalszym losie Olina. Niezależnie od decyzji zadanie zakończy się, a w jego miejscu pojawi się kolejne - Ustronie Stwórcy.