Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Próba (The Proving) solucja Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Próba. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Zadanie rozpocznie się krótka scenką, po której będziesz musiał przystąpić do próby - Horizon Zero Dawn: Próba (The Proving) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Zadanie rozpocznie się krótka scenką, po której będziesz musiał przystąpić do próby. Pierwsze zadanie polega na upolowaniu jednego z Żuwaczy, które będą okrążać kamień na którym stacjonujecie. Celuj w czułe punkty maszyny, a gdy uda ci się jakąś powalić podbiegnij do niej i ją przeszukaj. Nie musisz przesadnie się spieszyć,bo niezależnie od tego jak szybko uda ci się wykonać zadanie, to i tak twoje trofeum zostanie zniszczone przez Basta. Upoluj kolejną maszynę i udaj się na trasę wyścigu.

W ramach wyścigu musisz wspiąć się na kilka półek skalnych - Horizon Zero Dawn: Próba (The Proving) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

W ramach wyścigu musisz wspiąć się na kilka półek skalnych. Dalej czeka cię kolejna scenka. Tuż po niej wkroczysz na niebezpieczny szlak z którego łatwo spaść, ale jest to też punkt kontrolny, więc nie masz się czego obawiać. Niezależnie od tego jak szybko uda ci się pokonać wymagany dystans i tak wygrasz.

Nie jest to jednak koniec zadania, gdyż w czasie scenki zobaczysz, ze plemię zostało zaatakowane - Horizon Zero Dawn: Próba (The Proving) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Nie jest to jednak koniec zadania, gdyż w czasie scenki zobaczysz, ze plemię zostało zaatakowane. W pierwszej fazie potyczki musisz wyeliminować czterech łuczników. Pozostań w punkcie startowym, a nawet cię nie zauważą. Użyj Fokusa, żeby poznać położenie każdego z napastników. Celownikiem urządzenia nakieruj na pierwszy cel po czym wyłącz je i naciągnij łuk. Pojedynczy strzał w głowę błyskawicznie wyeliminuje przeciwników, więc wystarczy dobrze wymierzyć, tym bardziej, że przeciwnicy w tej fazie starcia nie poruszają się za dużo.

Kolejna faza starcia jest już nieco bardziej skomplikowana, bo poza łucznikami do walki włączą się wojownicy, którzy skrócą dystans, żeby dopaść cię za osłonami. Po zabiciu każdego z nich przeszukuj ciała, bo bardzo często uda ci się znaleźć przy nich mikstury leczenia. Gdy pozbędziesz się przeciwników walczących w zwarciu kieruj się taką samą zasadą jak wcześniej i koniecznie celuj w głowę.

Ostatnia faza pojedynku należy do najcięższych - Horizon Zero Dawn: Próba (The Proving) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Ostatnia faza pojedynku należy do najcięższych. Postaraj się jak najszybciej wyeliminować przeciwnika z karabinem maszynowym i przejąc broń. Jeśli ci się to uda, to zadanie powinno stać się znacznie łatwiejsze. Szczególną ostrożność zachowaj wobec przywódcy napastników. Poznasz go od razu, bo jako jedyny będzie nacierał na ciebie. Postaraj się utrzymywać między wami bezpieczny dystans, gdyż jego wzmocniona żywiołami pałka uszczupli twój stan zdrowia o połowę po jednym ciosie. Pozostali przeciwnicy nie powinni stanowić większego zagrożenia.

Po zakończonej potyczce przeszukaj ciało przywódcy. Zaraz po tym pojawi się scenka, po której zadanie zostanie zakończone, a rozpocznie się kolejne - Łono Góry.