Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Serce Matki (Mother's Heart) solucja Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Serce Matki. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Zadanie pojawi się w dzienniku bezpośrednio po zakończeniu zadania Na czubku Włóczni - Horizon Zero Dawn: Serce Matki (Mothers Heart) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Zadanie pojawi się w dzienniku bezpośrednio po zakończeniu zadania Na czubku Włóczni. Twoim pierwszym celem jest spotkanie się z Rostem przed bramą osady Serce Matki. Zadanie możesz rozpocząć w dowolnym momencie gry, aczkolwiek na tym etapie nie będziesz miał zbyt dużo zajęć jeśli wykonałeś już zadania poboczne. Gdy będziesz gotowy rozpocząć zadanie podejdź w miejsce wskazane znacznikiem.

W czasie rozmowy możesz wypytać Rosta o kilka kwestii związanych z próbą. Ostatecznie będziesz musiał wybrać w jaki sposób zareagujesz na rozstanie z nim, co i tak nie ma dużego znaczenia na tym etapie fabuły. Po rozmowie podążaj bezpośrednio do wnętrza osady.

Po kilku scenkach postaraj się odszukać Teba - Horizon Zero Dawn: Serce Matki (Mothers Heart) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po kilku scenkach postaraj się odszukać Teba. Jest to chłopak, którego uratowałeś w drugiej misji fabularnej. Po rozmowie z nim otrzymasz od niego pancerz. Przy okazji możesz odebrać darmową skrzynię ze skarbami.

Kolejny etap omawianego zadania prowadzi do miejsca w którym Aloy pozna przedstawicieli innego z plemion. Podążając za znacznikiem natkniesz się też na Karsta. Porozmawiaj z nim, uzupełnij zapasy i odbierz darmową skrzynię. Po krótkim dialogu podążaj za oznaczeniami misji.

W tłumie zauważysz mężczyznę, który podobnie jak Aloy korzysta z Fokusa - Horizon Zero Dawn: Serce Matki (Mothers Heart) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

W tłumie zauważysz mężczyznę, który podobnie jak Aloy korzysta z Fokusa. Podejdź do niego i rozpocznij rozmowę. Po dłuższym dialogu znacznik misji zostanie przeniesiony na miejsce w którym odbędzie się błogosławieństwo przed Próbą. Gdy znajdziesz się w wyznaczonym obszarze podejdź do podwyższenia na którym stoi Teersa. Po chwili zobaczysz kolejne scenki.

Po obrzędzie możesz udać się bezpośrednio do budynku w którym prześpisz się przed Próbą. Warto jednak najpierw spróbować zdobyć jakieś informacje od Olina, którego znajdziesz w tłumie po zakończeniu Błogosławieństwa. W dalszym etapie podążaj za znacznikiem, a dotrzesz do domu łowców, tuż obok bramy głównej osady.

W budynku musisz porozmawiać z Bastem, ale opcjonalnie możesz też przeprowadzić rozmowę z Valą - Horizon Zero Dawn: Serce Matki (Mothers Heart) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

W budynku musisz porozmawiać z Bastem, ale opcjonalnie możesz też przeprowadzić rozmowę z Valą. W chwili gdy położysz się spać zadanie zostanie zakończone i jednocześnie rozpocznie się kolejne - Próba.