Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Umiejętności Aloy w Horizon Zero Dawn The Frozen Wilds Umiejętności i skille Aloy w Horizon Zero Dawn Frozen Wilds - poradnik

Po zainstalowaniu dodatku otrzymasz dostęp do dodatkowego drzewka umiejętności jakim jest Podróżniczka. Jak sama nazwa wskazuje umiejętności z tego drzewka skupiają się w większości na relacji Aloy z wierzchowcem.

W gronie tych umiejętności na szczególną uwagę zasługują umiejętności Naprawa Maszyn i Naprawa Wierzchowca - Umiejętności Aloy w Horizon Zero Dawn The Frozen Wilds - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

W gronie tych umiejętności na szczególną uwagę zasługują umiejętności Naprawa Maszyn i Naprawa Wierzchowca. Jak sama nazwa wskazuje pozwalają one naprawiać zdominowanie maszyny za pomocą okruchów metalu. Dzięki temu minimalizujesz ryzyko utracenia maszyny w krytycznej sytuacji. Warto również zwrócić uwagę na cechę Cios Przy Zsiadaniu. Pozwala ona wyprowadzić atak, zeskakując z wierzchowca. Obrażenia zadawane w ten sposób mogą zadać duże obrażenia, a w przypadku mniejszych maszyn jak np. Czujka, wyeliminować ja na miejscu.

Co do zdolności niezwiązanych z wierzchowcem, to zdecydowanie warto zainwestować w zdolność Chomik, która o 20% zwiększa pojemność ekwipunku na zasoby. Przydatna jest także zdolność Zbieraczka Okruchów, która pozwala rozkładać przedmioty z kategorii zasoby, by pozyskać z nich okruchy metalu, stanowiące 50% wartości przedmiotu, co jest przydatne w momencie gdy z jakiegoś parametrpowodu zabraknie nam okruchów.