Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Wierzchowce - jak zdobyć? Poradnik i solucja Horizon Zero Dawn

W poniższym rozdziale znajdziesz zestaw przydatnych informacji związanych z mechaniką oswajania maszyn w celu wykorzystania ich jako środka transportu.

Poza opcją szybkiej podróży Horizon Zero Dawn pozwala przejmować Aloy niektóre maszyny (bieguny, wielkogłowy i smigacze), dzięki czemu możemy sprawniej eksplorować przedstawiony świat. Opcja dosiadania wierzchowca jest dostępna dopiero w określonym fabularnie momencie, aczkolwiek z perspektywy całej rozgrywki nie musimy na to długo czekać.

Jak okiełznać maszynę?

Podstawą w tym zakresie jest zbliżenie się do maszyny na odpowiednią odległość nie dając się przy tym zauważyć. Każda z maszyn w różny sposób reaguje na twoją obecność, ale wszystkie są do ciebie wrogo nastawione z zasady. Jeśli maszyna zauważy cię z daleka, to prawdopodobnie ostrzeże inne osobniki, które albo uciekną, albo zaczną cię atakować.

Jeśli chcesz wykorzystać maszynę w charakterze wierzchowca, to pod żadnym pozorem nie atakuj jej ani nie zastawiaj pułapek. Pamiętaj też, że gdy już ją oswoisz, inni przedstawiciele gatunku mogą spróbować ją zniszczyć.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie