Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: W obliczu wymarcia, solucja Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania W obliczu wymarcia. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Zadanie pojawi się w dzienniku bezpośrednio po ukończeniu misji głównej - Nadejście cienia. Misję rozpocznie dłuższy przerywnik filmowy, po którym będziesz musiał przystąpić do działania.

Po przerywniku czeka cię walka z Helisem i kilkoma kultystami - Horizon Zero Dawn: W obliczu wymarcia, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po przerywniku czeka cię walka z Helisem i kilkoma kultystami. Ignoruj najważniejszego przeciwnika i postaraj się zredukować przewagę liczebną wrogów za pomocą płonących strzał. Korzystaj z beczek z łatwopalną substancją, żeby się ich pozbyć. Następnie przejmij karabin i skorzystaj z niego, żeby nadwątlić siły witalne Helisa. Zasadniczo jest powolny i jedynym twoim zmartwieniem są pociski z procy. Staraj się trzymać nieco dalej od wybuchających beczek. Postaraj się trzymać też blisko ścian, bo jak widzisz na powyższym obrazku, w trakcie walki część areny przestanie istnieć.

W dalszej części zadania musisz udać się przed bramę podgrodzia, i pomóc w obronie Południka - Horizon Zero Dawn: W obliczu wymarcia, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

W dalszej części zadania musisz udać się przed bramę podgrodzia, i pomóc w obronie Południka. Masz do dyspozycji kilka sztuk specjalnej broni i szereg botów, które nieco pomogą w walce. Nie myśl jednak, że ten etap misji to czysta formalność, bo silny ostrzał Uśmiercaczy może skutecznie pozbawić cię sił witalnych.

Broń się do chwili, aż zadanie nie zostanie zaktualizowane - Horizon Zero Dawn: W obliczu wymarcia, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Broń się do chwili, aż zadanie nie zostanie zaktualizowane. W tym momencie pojawi się kolejny przerywnik. Aloy znajdzie się za bramą z niemal zerową ilością punktów zdrowia. Twoim celem jest jak najszybsze dotarcie do Iglicy. Gdy będziesz w pobliżu pojawi się kolejny przerywnik filmowy.

Po nim musisz wspiąć się na górę, aż do momentu gdy spotkasz swoich towarzyszy - Horizon Zero Dawn: W obliczu wymarcia, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po nim musisz wspiąć się na górę, aż do momentu gdy spotkasz swoich towarzyszy. Porozmawiaj z nimi. Sojusznicy pomogą ci w walce z Uśmiercaczem, którego musisz pokonać na górnym poziomie. Staraj się przede wszystkim robić dużo uników i ukrywać za wszelkimi obiektami. Twoim celem jest podpalenie maszyny. Dzięki temu zacznie się schładzać, a przy tym zdejmie pokrywę ze swoich rdzeni. Wtedy ostrzelaj wrażliwe punkty, żeby zadać jak największe obrażenia i ponownie ją podpal.

Sojusznicy nie są szczególnie pomocni w starciu z wielką maszyną, ale skutecznie odwracają od ciebie uwagę pomniejszych maszyn, które wysyła przeciwko tobie Hades. Po wszystkim podejdź do Hadesa i wykonaj interakcję, żeby kontynuować zadanie.

Czeka cię teraz długi przerywnik filmowy, po którym zadanie, a także główna ścieżka fabularna zostaną zakończone. Czas gry cofnięty został do chwili sprzed misji Nadejście cienia. Aczkolwiek wszystkie postępy w rozwoju postaci i ekwipunek pozostały.