Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Góra, która upadła (The Mountain that Fell), solucja Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Góra, która upadła. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Zadanie rozpocznie się jeszcze w Strażnicy Matki tuż po przerywniku filmowym wieńczącym zadanie Serce Nora. Udaj się do miejsca wskazanego znacznikiem zadania. Jeśli byłeś już wcześniej w obszarze powiązanym z misją, to możesz wykorzystać jedno z ognisk. W przeciwnym wypadku całą drogę musisz pokonać w klasyczny sposób.

Na swojej drodze spotkasz sporo maszyn. Większość z nich wystarczy spalić, albo zwabić do krzaków, żeby następnie przejąć nad nimi kontrolę. Problem zaczyna się gdy wejdziesz wyżej, tam bowiem znajdziesz Burzoptaka. Możesz z nim walczyć, ale jeśli nie chcesz, to pozostaje ci jedynie biec w kierunku znacznika. Gdy będziesz wystarczająco blisko ruin, to maszyna zignoruje cię.

Po wejściu w obszar ruin pojawi się krótki przerywnik, a następnie zobaczysz widoczną powyżej sytuację - Horizon Zero Dawn: Góra, która upadła (The Mountain that Fell), solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po wejściu w obszar ruin pojawi się krótki przerywnik, a następnie zobaczysz widoczną powyżej sytuację. Trzymaj się lewej strony i idź w głąb ruin po rusztowaniach. Po chwili będziesz musiał jeszcze się wspinać, ale uchwyty są dobrze widoczne, więc nie powinieneś mieć problemu z namierzaniem kolejnych.

W dalszej części zadania musisz wkroczyć do ruin - Horizon Zero Dawn: Góra, która upadła (The Mountain that Fell), solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

W dalszej części zadania musisz wkroczyć do ruin. Tam znajdziesz hologram Sylensa. Porozmawiaj z nim, a następnie użyj skanu, żeby wejść do środka. Tam kieruj się na dolne poziomy, ale też badaj dostępne pomieszczenia w poszukiwaniu nagrań.

Ostatecznie dotrzesz do punktu widocznego na obrazku - Horizon Zero Dawn: Góra, która upadła (The Mountain that Fell), solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Ostatecznie dotrzesz do punktu widocznego na obrazku. Skorzystaj z liny, żeby dostać się na dolne poziomy. Teraz masz następujący wybór: albo udasz się w prawo zgodnie ze wskazaniami znacznika, albo odbijesz w lewo. Jeśli udasz się w lewo, to szybko trafisz do jednej z komnat, w której znajdziesz kolejne ogniwo zasilające niezbędne do ukończenia zadania Starożytna Zbrojownia. Oczywiście możesz wrócić lub udać się do tego miejsca po zrealizowaniu zadania.

Zostało jeszcze 58% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie