Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Groza Słońca (The Terror of the Sun) solucja Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Groza Słońca. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Zadanie rozpocznie się w trakcie długiego przerywnika filmowego, który nastąpi na końcu misji głównej - Sekrety głębin ziemi. Tuż po nim będziesz mógł porozmawiać z Helisem.

Ostatecznie Aloy zostanie zrzucona na arenę na pastwę skażonego Behemota - Horizon Zero Dawn: Groza Słońca (The Terror of the Sun) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Ostatecznie Aloy zostanie zrzucona na arenę na pastwę skażonego Behemota. Rób uniki i obserwuj gdzie maszyna aktualnie się znajduje. Na arenie znajdziesz cztery filary. Twoim celem jest chowanie się za nimi w taki sposób, żeby Behemot uderzył w nie wykonując szarżę.

Musisz doprowadzić do dwóch kolizji tego typu żeby kontynuować zadanie. Następnie pojawi się kolejna scenka, a Aloy odzyska wyposażenie. Teraz pozostaje jedynie wykończyć maszynę przy użyciu płonących strzał. Możesz jeszcze wymusić na niej dwie kolejne kolizje z filarami. Dzięki temu maszyna zostanie spowolniona, a ty będziesz miał więcej czasu, żeby ją podpalić.

Po zakończonej walce nastąpi kolejny przerywnik filmowy. Zaraz po nim będziesz mógł porozmawiać z Sylensem. Zakończenie dialogu jest równoznaczne z końcem zadania. W dzienniku pojawi się nowa misja - Serce Nora.