Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Na pohybel ciemności (To Curse the Darkness) solucja Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Na pohybel ciemności. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Zadanie pojawi się w dzienniku bezpośrednio po wykonaniu misji - Kurhan. W ramach nowego zadania Aloy podejmie próbę uszkodzenia sieci Fokusów w mieście Zmierzch, żeby móc dostać się tam bez ryzyka, że zostanie wykryta.

W pierwszej kolejności udaj się do miejsca, które wskazał Sylens - Horizon Zero Dawn: Na pohybel ciemności (To Curse the Darkness) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

W pierwszej kolejności udaj się do miejsca, które wskazał Sylens. Gdy będziesz w pobliżu uzyskasz od niego dalsze instrukcje. Ostatecznie musisz wspiąć się na widoczną na obrazku skalną ścianę. Uchwyty znajdziesz bezpośrednio przed sobą. Tam skorzystaj z ogniska, a pojawi się scenka, po której misja zostanie zaktualizowana.

Twoim celem jest dostanie się do bazy kultystów - Horizon Zero Dawn: Na pohybel ciemności (To Curse the Darkness) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Twoim celem jest dostanie się do bazy kultystów. Podążaj ścieżką bezpośrednio za wskazaniami znacznika. Po chwili znajdziesz się w obszarze opanowanym przez skażone maszyny. Twoim priorytetem jest dotarcie do drzewa widocznego na obrazku. Dzięki przymocowanym do niego uchwytom będziesz mógł ruszyć dalej. Do ciebie należy wybór, czy zaryzykujesz bezpośrednią walkę z maszynami, czy postanowisz się przekraść. W lokacji jest masa krzaków do których możesz wabić Czujki, żeby wykańczać je po cichu. Możesz też naświetlać trasę patrolujących maszyn, żeby przekraść się do drzewa bez wyciągania broni.

Ostatecznie trafisz do kolejnego zamkniętego obszaru - Horizon Zero Dawn: Na pohybel ciemności (To Curse the Darkness) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Ostatecznie trafisz do kolejnego zamkniętego obszaru. W tym dominują Złomiarze. Zasada jest taka sama - przekradnij się lub wyeliminuj je po cichu. Podążaj zgodnie ze wskazaniami znacznika, a znajdziesz się przed widoczną powyżej ścianą. Wespnij się na nią żeby kontynuować zadanie i zobaczyć kolejny przerywnik filmowy.

W dalszej części zadania musisz odszukać głowę Żyrafa i wejść w interakcję z nadajnikiem wbudowanym w nią. Przeszkoda mogą okazać się kultyści, którzy pilnują obozu. Jeśli skorzystasz z wabika, to bardzo łatwo wybijesz wszystkich z krzaków, w których rozpoczynasz całą sekwencję. Pamiętaj, żeby używać Fokusa do namierzania wrogów.

Przejdź przez most, wybij kultystów których tam zastaniesz - Horizon Zero Dawn: Na pohybel ciemności (To Curse the Darkness) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Przejdź przez most, wybij kultystów których tam zastaniesz. W namiocie znajdziesz zbroję, którą należy zbadać, a także masę nagrań, które dołączą do twojej kolekcji. Stań tuż przy przepaści, a znajdziesz tam drzewo, które wystarczy pchnąć, aby wykorzystać je jako most. Przejdź po nim, żeby posunąć zadanie naprzód.

Udaj się bezpośrednio przed siebie. Nie napotkasz tam żadnego z przeciwników. Wejdź na szczyt Zyrafa, a zobaczysz kolejny przerywnik. Bezpośrednio po nim musisz uciekać przed siebie korzystając ze skalnych uchwytów. Ostatecznie dotrzesz do obozu, który roi się od kultystów. Walka z nimi nie ma sensu. Uciekaj przed siebie sprintem robiąc przy okazji uniki.

Twoim celem jest widoczny na obrazku punkt na moście, który pozwoli ci uciec z niebezpiecznej strefy - Horizon Zero Dawn: Na pohybel ciemności (To Curse the Darkness) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Twoim celem jest widoczny na obrazku punkt na moście, który pozwoli ci uciec z niebezpiecznej strefy. Uważaj jednak, bo jeśli któryś z przeciwników jest bezpośrednio za tobą, to może zrzucić cię z mostu zanim uda ci się wykonać akcję przy użyciu guzika. Jeśli widzisz migający wykrzyknik to zrób unik na moście i dopiero skorzystaj z interakcji.

Następnie zobaczysz kolejną scenkę po której zadanie zostanie zakończone. W dzienniku pojawi się kolejne zadanie - Sekrety głębin ziemi.